Balíček kinetického piesku a farieb

Zapojte sa do súťaže o Kinetic Sand a Základné farby Sand Paint od Vnímavé deti.sk

Kinetický piesok 1 kg

Kinetický piesok je veľmi príjemný a hebký na dotyk, ľahko sa tvaruje. Najlepšie jeho vlastnosť je, že sa vôbec nemrví a nezostáva na rukách. Deti sa tak zahrajú doma či v škole a vy nemusíte dlho upratovať...

Kinetický piesok je na 98% čistý piesok, je ekologický, hygienický, netoxický a vôbec sa nelepí! Je určený na opakované použitie, lebo je stále vlhký.

Kinetický piesok:

  • modelovací materiál pre školy aj domácnosti
  • podporuje hru a kreativitu
  • vhodný na terapeutické aktivity

 

Základné farby Sand Paint

Farby Sand Paint sú zázračné. Dajú sa nanášať priamo z tuby na výtvory z kinetického piesku Kinetic Sand. Keď domaľuješ, nechaj farby zaschnúť. Ak chceš vytvoriť niečo nové, zaschnuté farby ľahko odstrániš a z piesku vymodeluješ ďalší pekný výtvor. Farby je možné odstrániť aj okamžite. Použitím papierového obrúska utrieš prebytočné farby a piesok premiešaj. Farby Sand Paint zázračne zmiznú a piesok získa svoju pôvodnú farbu a vlastnosti. Piesok Kinetic Sand môžete použiť znovu a znovu. Zdobenie ti pôjde ľahko so špeciálnym Sand Paint náradím na maľovanie.

 

5 základných farieb v balení -  žltá, červená, biela, modrá a zelená sú základnou zostavou, bez ktorej sa určite nezaobídeš!

 

Správnu odpoveď na našu súťažnú otázku nájdeš tu.

Hodnota ceny: 36,40 EUR

Súťaž ukončená
Počet súťažiacich 841

Výhercovia

Ostatné súťaže

Zapojte sa aj do iných zaujímavých súťaží