Balíček od spoločnosti VINIDI

Zapojte sa do súťaže a vyhrajte kvalitné víno od VINIDI.

Názov VINIDI vo Vás určite evokuje spojitosť s vínom. Pravda je však taká, že VINIDI v pôvodnom význame nemá s vínom nič spoločné. Týmto menom volali Slovanov ešte dávno pred vznikom Samovej ríše. Vzdávajúc hold takmer tritisíc ročnej tradícii pestovania viniča a výroby vína na území dnešného Slovenska, sme sa rozhodli našu spoločnosť pomenovať názvom VINIDI.

 

Vinárstvo Vinidi, so sídlom spoločnosti Alexandrov dvor 444 Báb, vlastní neďaleko Nitry 50 hektárov vinohradov. Prvotriedna poloha vinohradov s južným a juhozápadným sklonom dáva predpoklady nielen na dopestovanie kvalitného hrozna, ale hlavne na výrobu vín jedinečného charakteru a kvality.

 

Spoločnosť, disponuje najmodernejšou technológiou ako je šetrný pneumatický lis, fermentačné tanky na biele víno s možnosťou chladenia ale aj ohrevu, vinifikátory na červene víno s ponáraním matolinového klobúka a podobne.

 

Cieľom vinárstva je vyrábať iba nadpriemerné vina len pre hotely, reštaurácie a vinotéky, v záujme spokojnosti náročného zákazníka.

 

Súťažná otázka: Ktoré vína sú umiestnené v Národnom Salóne Vín 2015?

 

Vyberte správnu odpoveď z možností:

A/ Tramín Červený, suché 2013/Devín, suché 2013

B/ Irsai Oliver, suché 2013/Cabernet Sauvignon, suché 2011

C/ Rizling Vlašský, suché 2013/Chardonnay, polosuché 2014

 

Správnu odpoveď na našu súťažnú otázku nájdete  tu.

Hodnota ceny: 16,00 EUR

Súťaž ukončená
Počet súťažiacich 492

Výhercovia

Ostatné súťaže

Zapojte sa aj do iných zaujímavých súťaží