Batoh plný dobrôt na cesty od Hamé

Zapojte sa do súťaže o 3 chutné výhry

Chystáte sa na dovolenku a už teraz premýšľate, čo chutného si pribalíte na cestu? Nechajte sa inšpirovať bohatou ponukou výrobkov od spoločnosti Hamé!  

 

Májka – najobľúbenejšia paštéta s viac ako 50-ročnou tradíciou, ktorú podľa prieskumov konzumuje aspoň občas 90% spotrebiteľov. Nemôže chýbať na cestách, či už v klasickom plechovom alebo hliníkovom obale. Novinky však už možno nájsť aj v sklenenom obale. Milovníci paštét s hrubšou textúrou môžu zvoliť Májku s brusnicami, Májku so zeleným korením. Kto dáva prednosť krémovejším paštétam, ocení jemnosť Májky s kuracím mäsom

 

Rybacie nátierky EasySandwich vyrobené na báze zeleniny a rastlinných olejov. Ľahká, chutná a ľahko roztierateľná nátierka, ideálna na váš sendvič či bagetu. Praktické a znovu uzatvárateľné balenie sa hodia na výlety, na desiatu, party alebo len tak pod zub.

 

Luncheon meat z rady Vynikajúca kvalita – nie je klasickejší výrobok k táboráku a opekaniu ako produkt s 79% obsahom kvalitného bravčového mäsa. Ľahko a jednoducho s nim vykúzlite skvelý gurmánsky zážitok.

 

Desiata Hamánek zo 100% ovocia bez pridaného cukru v praktickom modernom obale ocenia najmä deti, ale aj dospelí.

 

Hotové jedlá EasyCup – ideálne ako záloha na cesty. Za pár minút si ohrejete kvalitný pokrm v mikrovlnnej rúre priamo v šikovnom plastovom obale, nepotrebujete ani riad. výrobok ponúka veľkú porciu a vybrať si môžete hneď z niekoľkých jedál.

 

Bravčové vo vlastnej šťave z rady Vynikajúca kvalita, ktoré má 90% mäsa, vám zase garantuje, že nebudete mať hlad. Mäso je skvelé jesť len tak s pečivom, alebo ako základ pre vaše varenie.

 

Pražská šunka – ide skutočne o veľký kus čistého mäsa z 80% bravčového stehna. Tento solídny výrobok sa ľahko otvára a je ideálny nielen na cesty, ale aj pre rodinné príležitosti, party, alebo pikniky v prírode. Z typického vajíčkového obalu tradičnej Pražskej šunky vyklopíte na tanier voňavé, krehké a jemne korenené mäso, ktoré je vynikajúce aj za studena.

 

Grilovacie omáčky Otma v praktickom balení- sladšia slivková, pikantná brusnicová s chilli alebo čertovská vás skvelo budú sprevádzať pri vašom obľúbenom grilovaní. Hodia sa k mäsu i zelenine. A vďaka modernému obalu môžete dávkovať presne toľko, koľko chcete.

 

Správnu odpoveď na našu súťažnú otázku nájdete tu.

 

Hodnota ceny: 37,00 EUR

Súťaž ukončená
Cenu venuje Hamé
Web partnera http://www.hame.sk/
Počet súťažiacich 1160

Výhercovia

Ostatné súťaže

Zapojte sa aj do iných zaujímavých súťaží