Príďte na náučnú výstavu a vyhrajte

Zapojte sa do súťaže pre školy aj jednotlivcov

Na 3D výstave slovenských záhad, povestí a legiend sa nielen naučíte niečo nové, ale veľmi ľahko aj vyhráte výlet pre celú triedu na Čachtický hrad krvavej grófky Alžbety Báthoryovej.

Viete, že podľa povesti neďaleko Dudiniec, žil veľký obor? A že na vrchu Molpír nad Smolenicami v Malých Karpatoch ľudia praktizovali rituálny kanibalizmus? Ak nie, strávte vyučovaciu hodinu dejepisu, zemepisu, či občianskej náuky v Shopping Palace na krásne prepracovanej výstave ZÁHADY SLOVENSKA a dozviete sa ešte viac aj o ďalších záhadami opradených miestach na Slovensku. Táto unikátna 3D výstava je PRVÝKRÁT v BRATISLAVE a teší sa záujmu nielen školákov, ale aj širokej verejnosti.

 

Výstava obsahuje 17 veľkých exponátov v tzv. kráľovskej mierke 1:25, pri ktorej sa autorom podarilo nádherne vypracovať zaujímavé detaily. Navyše, niektoré z povestí sú stvárnené prostredníctvom lega, ktoré milujú deti na celom svete. Deťom sa veľmi páči aj kladka - mučiaci nástroj.

Príďte sa naučiť niečo nové a vyhrať aj skvelé ceny. Odfoťte sa na výstave (min. 10 spolužiakov), pridajte fotku do komentára na Facebooku, doplňte triedu, názov školy a mesto. Tí, ktorí sa umiestnia na prvom a druhom mieste získajú výlet pre triedu na zrekonštruovaný hrad krvavej grófky Alžbety Báthoryovej v Čachticiach (doprava tam aj späť + vstupné pre celú triedu a sprievodca), tretia cena je tuli vak pre celú triedu.

 

Súťažiť môžu aj jednotlivci, v hre sú 100-eurové nákupné poukážky a ďalšie hodnotné ceny.
Súťaž trvá počas obdobia výstavy – do 21. novembra 2016 a výhercovia budú vylosovaní 3. decembra na Mikulášskej party. Šanca pre školy je veľká, držíme Vám palce.

Hodnota ceny: 100,00 EUR

Súťaž ukončená
Cenu venuje Shopping Palace Zlaté Piesky
Web partnera http://www.shoppingpalace.sk/

Zapojte sa do súťaže

Ostatné súťaže

Zapojte sa aj do iných zaujímavých súťaží