Superkolegyňa roka 2015

Zapojte sa do súťaže a vyhrajte 3 poukážky na nákup v nakupdomov.sk

Druhý ročník celoslovenskej súťaže Superkolegyňa roka beží na plné obrátky. Ak ste ešte nestihli nominovať svoju kolegyňu, urobte to a podporuje ju svojim „lajkom“.

 

Ona si to naozaj zaslúži

Nosnou myšlienkou súťaže Superkolegyňa roka je poďakovať sa kolegyniam, vzdať hold ženám na pracoviskách. „Myslíme si, že ženy – kolegyne si zaslúžia, aby sme si ich prínos pre spoločnosť a kolektív pripomínali častejšie ako počas MDŽ alebo na Deň matiek. Superkolegyňa totiž zvláda nielen svoje pracovné povinnosti, ale pomáha aj iným a pritom je zároveň matkou a manželkou. Mimochodom 14. február je nielen Dňom zaľúbených, ale aj Svetovým dňom manželstva,“ hovorí Martin Majerník, prevádzkový riaditeľ spoločnosti, ktorá podniká s kancelárskymi potrebami a je vyhlasovateľom a organizátorom súťaže.

 

Čo môže superkolegyňa vyhrať?

Do prvého ročníka sa zapojili stovky účastníkov. Superkolegyňa je na Slovensku totiž ojedinelý a prestížny projekt nielen svojím rozsahom, ale aj hodnotnými výhrami. Ich zoznam nájdete tu aj na webovej stránke www.superkolegyna.sk:

  1. Víkendový wellness pobyt pre 2 osoby ( piatok-nedeľa ) podľa vlastného výberu kdekoľvek na Slovensku, v hodnote do 500€
  2. Tandemový zoskok z výšky 4000m, letisko Slávnica
  3. Poukážka v hodnote 100 € na www.nakupdomov.sk

 

Prihláste superkolegyňu ešte dnes

Mechanizmus súťaže je jednoduchý. Postačuje nominovať kandidátku prostredníctvom webu www.superkolegyna.sk. „Vyplníte formulár, nahráte jej fotku a následne kolegyni príde e-mail od nás, aby svoju nomináciu potvrdila. Hlavú cenu vyhrá tá superkolegyňa, ktorá získa najvyšší počet Like-ov pre svoj profil v sieni Superkolegýň na stránke https://superkolegyna.sk/kolegyna,“ vysvetľuje a dopĺňa M. Majerník.

 

Správnu odpoveď na našu súťažnú otázku nájdete tu.

Hodnota ceny: 30,00 EUR

Súťaž ukončená
Počet súťažiacich 530

Výhercovia

Ostatné súťaže

Zapojte sa aj do iných zaujímavých súťaží