Súťaž o 10x vstup do Fitness

Vyhraj 10 vstupov do Fitness Astra v Bratislave

Zapoj sa do súťaže a vyhraj desať vstupov do Fitness Astra v Bratislave v hodnote 45 eur.

V našej posilňovni sú Vám k dispozícii posilňovacie stroje, na ktorých je možné precvičovať všetky svalové partie. Súčasťou posilňovne je aj priestor pre klasických bodybuilderov, ktorý zahŕňa sady lavičiek, voľných činiek a jednoručiek až do váhy 60kg. Stroje svojim jednoduchým ovládaním, krásnym dizajnom a nezanedbateľnou efektívnosťou určite splnia očakávania každého zákazníka, pre ktorého sa stane cvičenie zábavou a inšpiráciou.

Cvičenie na strojoch je nenahraditeľné hlavne pre začiatočníkov, kde sa na zreteľ dáva jeho účinnosť, technická nenáročnosť a minimalizuje sa možnosť zranenia. K dispozícii máme 8 kardiostrojov v najmodernejšom prevedení od firmy Technogym, rada Selection, u ktorých je možnosť nastavenia rôznych profilov tratí, ako aj ich obtiažnosť a možnosť priameho snímania pulzovej frekvencie, ktorá je hlavným ukazovateľom efektivity tréningu. Sauna, solárium, masáže a posilňovňa nie je všetko čo nájdete pod strechou Astra Fitness centra. Súčasťou komplexu je aj viacúčelová telocvičňa, kde prebiehajú pravidelné viacdruhové cvičenia aerobicov ako napr. body work, fat burner, pilates, tae robic a zumba.

Telocvičňa je ideálna aj na tréningy bojových športov, na kondičnú prípravu športovcov, alebo na súkromné tanečné tréningy a podobne. K vybaveniu patria špičkové doplnky na absolvovanie dokonalého tréningu alebo cvičebnej jednotky (malé činky, švihadlá, expandre, vrecia rôznej veľkosti, boxérske lapy atď.)

Správnu odpoveď nájdete na stránke www.fitness-astra.sk .


Hodnota ceny: 45,00 EUR

Súťaž ukončená
Cenu venuje Fitness Astra
Web partnera http://www.fitness-astra.sk/
Detail partnera Martinčekova ul. 33
Bratislava - Ružová dolina
Počet súťažiacich 380

Výhercovia

Ostatné súťaže

Zapojte sa aj do iných zaujímavých súťaží