Súťaž o 2 x DVD Vymedzený čas

Súťaž o dve DVD-čka Vymedzený čas

Zapojte sa do súťaže a vyhrajte 2 x DVD Vymedzený čas / In Time od Bontonfilmu. Stačí, ak správne odpoviete na súťažnú otázku.

O filme

Predstavte si, že môžete žiť len do 25 rokov. Pokým nezarábate, neukradnete alebo nezdedíte nejaký čas naviac. Dej akčného sci-fi trihlleru Vymedzený čas v hlavnej úlohe s Justinom Timberlakom sa odohráva v blízkej budúcnosti, v dobe, keď peniaze neznamenajú vôbec nič. Platí sa časom.

Will Salas (Justin Timberlake) má na svojich životných hodinách zriedkakedy viac než 24 hodín. Žije z minúty na minútu v chudobnej zóne Dayton a iba tvrdá práca v tovaárni mu kažý deň poskytuje ďalší deň života. Rovnakému osudu čelí aj jeho matka Rachel (Olivia Wilde) a mnoho iných ľudí v tomto zapadákove. Miestne gangy sú vždy pripravené kohokoľvek okradnúť čo i len o pár hodín, a kľudne tým ukončiť jeho život.

Jedného dňa Will pomôže pred  jedným z týchto gangov uniknúť bohatému Henrymu. Henry za to Willovi daruje celé stáročia času a sám sa rozhodne svoj nekonečný život skončiť. Will je následne obvinený  z jeho vraždy a nezostáva mu nič iné, ako dokázať svoju nevinu. Vydáva sa na útek do najbohatšej zóny v New Greenwich, kde sa na rozdiel od Daytonu nikto nikam neponáhľa.

Čas je luxus, ktorý si tu môže dovoliť všetci, pretože budú žiť stovky ba dokonca tisíce rokov. V New Greenwich je ale zároveň  niekto, kto Willa priťahuje. Sylvia (Amanda Seyfried) je dcéra mimoriadne bohatého Philippa Weisa, ktorá sa vo chvíli, keď Willa prichádzajú zatknúť strážcovia času, stáva ideálnym rukojemníkom. Vysoká hra o zmenu pravidiel nespravodlivého sveta môže začať.

„Vymedzený čas je akčný thriller. Za pozornosť stoja kaskadérske kúsky, bitky, naháňačky  v autách a samozrejme tiež Amanda Seyfried a jej schopnosť brilantne ovládať zbrane. Na druhej strane si myslím, že diváci ocenia niektoré nápady a témy, ktoré sme objavili, pretože tento filmy nám hovorí niečo o našej túžbe ostať mladý. Tým, že v skutočnosti sa gén starnutia nedá vypnúť, nemá tento film v túžbe nezostarnúť  umožňuje zájsť až do extrémov“, hovorí Niccol. 

Správnu odpoveď na súťažnú otázku nájdete na www.bontonfilm.sk


Hodnota ceny: 33,38 EUR

Súťaž ukončená
Cenu venuje vyhravam.sk
Počet súťažiacich 1381

Výhercovia

Ostatné súťaže

Zapojte sa aj do iných zaujímavých súťaží