Súťaž o 3 balíčky produktov Hellmann´s

Zapojte sa do súťaže o tri balíčky produktov značky Hellmann´s a spríjemnite si svoje bežné gastronomické kreácie pestrými dressingami a omáčkami!

Zapojte sa do súťaže o tri balíčky produktov značky Hellmann´s a spríjemnite si svoje bežné gastronomické kreácie pestrými dressingami a omáčkami!

 I keď sa môže zdať, že rozličné dressingy a omáčky sú „výstrelkami“ modernej doby, nie je tomu tak. Richard Hellmann začal vo svojich lahôdkach v New Yorku predávať priemyselne vyrábané majonézy už v roku 1905. Tejto výrobe vo veľkom však predchádzala domáca výroba a s rozličnými omáčkami a dressingami na zeleninové šaláty, ale aj mäsá, sa môžeme v histórii stretnúť už v kuchárskych knihách z kráľovských dvorov európskych panovníkov. V iných kultúrach ešte dokonca omnoho skôr. Priemyselná výroba týchto chutných pomocníkov v kuchyni znamenala obrovský pokrok, vďaka nej si kuchári ušetrili a šetria dodnes množstvo času, pričom pripravia rovnako chutné, ak nie ešte chutnejšie jedlo.

Bola to práve spoločnosť Hellmann´s, ktorá sa o priemyselnú výrobu týchto omáčok a dressingov zaslúžila. I keď už nie priamo pánovi Hellmannovi, ale jeho nasledovníkom sa podarilo a stále sa darí ponúkať na trhu chute k mäsu i šalátom, ktoré oceňuje čoraz väčšie množstvo konzumentov hľadajúcich nové možnosti svojho kuchárskeho umenia. Skúste aj vy omáčky a dressingy spoločnosti Hellmann´s. V ponuke nájdete majolenky, tatárske omáčky, kečupy, horčice, dijonnaise, šalátové dressingy (Farmársky, Taliansky, Tisíc ostrovov, Med a horčica, Francúzsky a Jemná jogurtová chuť) a tiež omáčky k mäsu (Paradajková pikantná, Jemná horčicová, Cesnaková, Samba, Steak a Špíz).

Ak chcete jedenz troch balíčkov produktov Hellmann´s vyhrať, stačí, ak správne odpoviete na nasledujúcu súťažnú otázku týkajúcu sa oficiálnej Facebook fan page produktov Hellmann´s Na chuti záleží. Ak navyše v prípade vyžrebovania budete priateľom tejto fan page, získate balíček dvojnásobnej hodnoty! Neváhajte sa preto priateľom Na chuti záleží stať a svoj pôžitok z chutného jedla si zdvojnásobiť.Hodnota ceny: 60,00 EUR

Súťaž ukončená
Cenu venuje Helmann´s
Web partnera www.facebook.com/nachutizalezi
Počet súťažiacich 1683

Výhercovia

Ostatné súťaže

Zapojte sa aj do iných zaujímavých súťaží