Súťaž o 3 x 72-dňovú kúru s Formoline

Zapojte sa do súťaže o trikrát dvojmesačnú kúru Formoline L112 v hodnote 300 eur

Zapojte sa do súťaže o dvojmesačnú kúru s Formoline L112, ktorý je veľmi účinný pri problémoch zvýšenej telesnej hmotnosti spôsobenej nadmerným užívaním stravy bohatej na tuky ako napríklad mastné mäso, saláma, čipsy, orechy alebo zmrzlina. Traja z Vás vyhrajú dve 96-tabletové balenia na 24 dní na schudnutie a na ďalších 48 dní na udržanie hmotnosti. Hodnota výhry pre jedného výhercu je 100 eur. 

Najnovší trend? Zviažte si tuk!

Inšpirácia ako schudnúť najnovšie prichádza z Nemecka, označovanom donedávna aj za „najtučnejšiu krajinu EÚ“. Tohto prívlastku sa však v posledných rokoch pomaly zbavuje. Trendom v Nemecku sú tvz. „viazače tuku“. Tie sú schopné na seba naviazať veľké množstvo tuku v tráviacom trakte a následne ho prirodzene vylúčiť z tela v nestrávenej podobe. To všetko bez nutnosti vzdať sa úplne tuku v strave počas diéty.

„Diabetológovia a obezitológovia sú ako drogoví díleri. Rovnako ako oni okamžite registrujú nové omamné látky na scéna, tak aj my okamžite vieme, na čom nám „fičia“ pacienti. Zaznamenali sme zvýšený dopyt po nemeckom produkte, ktorý obsahuje účinnú látku polyglukozamín. Ten sa vyznačuje vysokou schopnosťou naviazať na seba tuky a redukovať ich výdaj do organizmu. Následne sú vylúčené prirodzenou cestou “ popisuje najnovší trend v chudnutí diabetológ a obezitológ a špecialista na chudnutie MUDr.Jaroslav Fábry

Ide pritom o jeden z mála produktov na chudnutie, ktorý je vďaka svojmu zloženiu na Slovensku oficiálne vedený aj ako zdravotnícka pomôcka. Zároveň ho môžu užívať aj diabetici či celiatici. 


Hodnota ceny: 300,00 EUR

Súťaž ukončená
Cenu venuje Stada Pharma Slovakia
Web partnera www.stada.tvorivec.sk
Počet súťažiacich 1848

Výhercovia

Ostatné súťaže

Zapojte sa aj do iných zaujímavých súťaží