Súťaž o 3x knihu

Zapojte sa do súťaže a traja z vás vyhrahú knižku Nástroje smrteľníkov: Mesto kostí

Zapojte sa do súťaže a traja z vás vyhrahú knižku Nástroje smrteľníkov: Mesto kostí.

Stret divoch svetov sa blíži!

Tajomstvá sa občas vynoria vtedy a tam, kde ich nečakáme ani náhodou. Niekedy sú to tajomstvá nepochopitelné, hlboké a temné. A čo ak sa kdesi v temných hlbinách ukrýva celý svet, o akom sa nám ani nesnívalo? Fantázii sa medze nekladú a to je možno jeden z dôvodov, prečo sa fantasy príbehy u mladých tešia takej obľube. Je to aj prípad svetového knižného bestselleru Cassandry Clare Nástroje smrteľníkov, ktorého prvá časť Mesto kostí sa stala predlohou pre netrpezlivo očakávané filmové spracovanie.

Na prvý pohľad obyčajná dievčina odhalí tajomný, skrytý svet a postupne aj svoj mimoriadny osud. Clarissa “Clary” Fray, žije pokojným životom v Brooklyne. To však len do okamihu, keď odrazu začne vidieť zdanlivo nemožné a zároveň znepokojujúce veci. Rovnako znenazdania jedného dňa zmizne po zúrivom zápase jej mama (Lena Headey).  Keď sa Clary so svojím kamarátom Simonom (Robert Sheehan) pustia do pátrania po zmiznutej matke, začína Clary odhaľovať temné tajomstvá a hrozby zo skrytého sveta Lovcov tieňov. Zároveň spoznáva bojovníkov, ktorí sú spolovice anjelmi, spolovice ľuďmi a ktorí už po celé stáročia ochraňujú ľudstvo pred silami zla.  

Obklopená démonmi, černokňažníkmi, vampírmi, vlkolakmi a ďalšími nadprirodzenými bytosťami zo sveta tieňov, sa Clary spojí s mladými Lovcami tieňov Jaceom (Jamie Campbell Bower), Isabellou (Jemima West) a Alecom (Kevin Zegers), aby našli a zachránili tajomný prastarý pohár, ktorý je kľúčom k budúcnosti Clarinej matky. Clary je sama veľmi prekvapená, keď odhalí svoju odvahu a schopnosti, o ktorých ani netušila a vďaka ktorým je pre svojich démonických nepriateľov protivníkom, ktorého nemožno podceňovať.
Knižku do súťaže venoval Slovart. 

Správnu odpoveď nájdete na www.bontonfilm.skHodnota ceny: 40,00 EUR

Súťaž ukončená
Cenu venuje BONTONFILM
Web partnera www.bontonfilm.sk
Počet súťažiacich 697

Výhercovia

Ostatné súťaže

Zapojte sa aj do iných zaujímavých súťaží