Súťaž o bábiku Rubens Barn®

Zapojte sa do súťaže a vyhrajte priateľskú bábiku - Obláčik od Rubens Barn®.

Zapojte sa do súťaže a vyhrajte priateľskú bábiku - Obláčik od Rubens Barn®.

Bábiky Rubens Barn® sú mäkučké a navrhnuté tak, aby sa mohli stať skutočnými priateľmi pre deti. Priateľské bábiky sú krásne vypracované s nečakane roztomilými tváričkami a telíčkom, ktoré prosí aby sa mohlo ku Vám pritúliť. Tieto terapeutické bábiky ponúkajú plnú náruč priateľstva a radosti. Aj preto bez ohľadu na Váš vek sa rozhodnete byť ich priateľom.
Postavička terapeutickej bábiky je dokonalá, pevne tvarovaná pre nosenie, ale s mäkkou tváričkou a telíčkom pripomínajúcim skutočnú pokožku. Je to priateľská bábika so životnou energiou ktorá pramení aj z jej vyšívaných očí so silným vyjadrením radosti. Toto všetko spolu napomáha k tomu aby bábiky Rubens Barn® boli práve to, po čom naozaj túžite, potrebujete, hľadáte.
Bábika má veľkosť 40 cm a je ideálna pre batoľa, dieťa pripravené mať „veľkú bábiku“ s ktorou sa bude cítiť ako skutočný priateľ. I mamičky s ňou budú chcieť tráviť každú voľnú chvíľu, ak sú aspoň trošku ako ja. Bábiky svojou veľkosťou a tvarom krásne sedia na boku, rovnako ako batoľa. Bábika si Vás získa aj vo chvíľach keď sledujete ako inšpiruje Vaše dieťa aby sa s ňou hralo, staralo sa ňu, či len jej zverovalo svoje radosti či detské trápenia... Energická tvárička hľadí na dieťa v snahe nadviazať s ním vzájomný „vzťah":
Ručne šité bábiky možno prať v práčke ( soft cyklus ) a sušiť v sušičke ( nízka teplota ). Oblečenie by sa malo prať v ruke.


Hodnota ceny: 50,00 EUR

Súťaž ukončená
Cenu venuje Rubens Barn®

Ostatné súťaže

Zapojte sa aj do iných zaujímavých súťaží