Súťaž o Babovřesky 2

Zapojte sa do súťaže a vyhrajte 3x balíček z filmu Babovřesky 2, ktorý obsahuje hnojivo Vitality Komplex od Agro CS, retrosieťovku od Spiderbag, klobúčik od Blue Sky, babovřeský Tuzemák od Fruko a DVD Babovřesky

Zapojte sa do súťaže a vyhrajte 3x balíček z filmu Babovřesky 2, ktorý obsahuje hnojivo Vitality Komplex od Agro CS, retrosieťovku od Spiderbag, klobúčik od Blue Sky, babovřeský Tuzemák a DVD Babovřesky.

Babovřesky 2 – „dvojka“ jednej z najúspešnejších českých komédií desaťročia už prichádza do našich kín!

Do roka a do dňa… tak znel po minuloročnej februárovej premiére sľub režiséra a scenáristu Zdeňka Trošku, spoluscenáristu a asistenta réžie Marka Kališa a producentky Dany Volákovej : „Pokiaľ bude komédia Babovřesky, aneb z dopisu venkovské drbny úspešná a divákom sa bude páčiť, zídeme sa na dvojke.“ Stalo sa a 24. mája 2013 ráno v juhočeskom Pištíne padla prvá klapka Babovřeskov 2.

 Natáčalo sa opäť vo viacerých režisérových milovaných juhočeských dedinkách, počas povodní aj v neznesiteľných letných horúčavách. Štáb hercov a tvorcov za štedrej a láskavej súčinnosti miestnych obyvateľov všetko ustáli, a tak aj slovenskí milovníci klasických „troškovských“ komédií dostanú novú výdatnú porciu humoru a napätia: Babovřesky 2 príchádzajú do našich kín 20. februára 2014.


Správnu odpoveď hľadaj na www.bontonfilm.sk


Hodnota ceny: 50,00 EUR

Súťaž ukončená
Cenu venuje Bontonfilm
Počet súťažiacich 514

Výhercovia

Ostatné súťaže

Zapojte sa aj do iných zaujímavých súťaží