Súťaž o balíčky kancelárskych potrieb od spoločnosti TRIPSY

Zapoj sa do súťaže a vyhrajte 3 balíčky.

Spoločnosť 3P plus, s.r.o. bola založená v roku 2005 ako obchodná spoločnosť so zameraním na kancelárske potreby – kompletný sortiment kancelárskych potrieb, obalové materiály, zariadenia pre kanceláriu, vizuálna technika, papier, počítačové príslušenstvo, spotrebný materiál pre tlačiarne, hygienické potreby a občerstvenie. Počas celého tohto obdobia pracujeme na tom, aby sme sa rozrástli a zdokonalili naše služby, čo sa nám podarilo hlavne vďaka Vám. Momentálne Vám ponúkame nie len kancelárske potreby, ale aj reklamné predmety, grafické návrhy, on-line marketing, chránenú dielňu, kuriérske služby a taktiež rozšírené skladové priestory. Základné motto našej spoločnosti znie „Pomáhame firmám“! Našim cieľom je uspokojiť Vaše potreby v každej oblasti tak, aby ste prosperovali a snažíme sa zbaviť Vás vašich starostí.


TRIPSY je priateľská spoločnosť, o čom hovorí aj náš názov, TRIPSY Office Friendly. Organizujeme rôzne aktivity a kampane, ktoré Vám spríjemnia deň a aspoň na chvíľku odbúrajú stres v kancelárii, ako napríklad „Kolegyňa roka“.


Spoločnosť má 56 zamestnancov, prevádzka a skladové priestory sa nachádzajú v Senci.
Masívne investície do skladovacích kapacít a vozového parku vytvorili možnosti skladovania širokého sortimentu a veľkého objemu tovarov a tým aj možnosť operatívneho dodania objedaného tovaru priamo zákazníkom.

Obchodné oddelenie a oddelenie odbytu, ktoré zabezpečujú obchodnú činnosť, tvoria zamestnanci s viacročnou praxou a skúsenosťami. Interní a externí obchodní zástupcovia cieľavedome prezentujú možnosti a výhody spolupráce s našou firmou a rozširujú portfólio odberateľov. Rozhodujúcim cieľom obchodnej činnosti je pokryť všetky potreby zákazníka v relatívne krátkom čase a kvalitne.

Spoločnosť má vytvorené materiálne a personálne predpoklady pre ďalšie zlepšovanie obchodnej činnosti a ďalšie posilnenie svojho postavenia na slovenskom trhu.

 

Správnu odpoveď na našu súťažnú otázku nájdete tu.

Hodnota ceny: 35,00 EUR

Súťaž ukončená
Počet súťažiacich 630

Výhercovia

Ostatné súťaže

Zapojte sa aj do iných zaujímavých súťaží