Súťaž o balijskú masáž

Súťaž o 60-minútovú balijskú masáž Zensation v luxusnom centre Plenet Zen v Bratislave

Zapojte sa do súťaže o celotelovú aromaterapeutickú olejovú masáž Zensation. Pri tejto masáži si klient volí olej podľa vlastného priania (jasmín, cintrónová tráva, mango, zázvor, škorica alebo orientálne korenie).

Aromatické látky, ktoré sa pri masáži uvoľňujú, podporujú krvný a lymfatický obeh, uvoľňujú svalové napätie, liečia výrony a stuhnutosť kĺbov. Masáž sa vykonáva podľa tradičných liečiteľských a relaxačných techník.

Táto masáž obnovuje zdravie a navodzuje pocit pohody, harmonizuje a celkovo uvoľňuje telo. Nádherne zmyselná relaxácia.

O Planet Zen

Svet Planet Zen na Gorkého ulici 7, v centre starého mesta Bratislavy, Vám ponúka najširšie spektrum ázijských terapií zameraných na balijské a thajské masáže, ktoré sú rozdelené do 3 základných kategórií: ZDRAVIE, RELAX, KRÁSA.

Dovoľte, aby vás pri vôni tropických rastlín liečili, uvoľnili a predovšetkým ukľudnili dotyky citlivých prstov terapeutiek z ďalekého Thajska a Bali.

V architektonicky a designovo krásnych priestoroch sa nachádza aj Zen Fresh Bar, ktorý ponúka čerstvé ovocné a zeleninové šťavy, výživné jogurtové a mliečne cocktaily z antioxidantov Accai, exotické čaje z ďalekej Číny ako aj šálku dobrej kávy a zdravého Chailatte.

V prípade záujmu objednať sa u nás, kontaktujte prosím recepciu Planet Zen: +421 2 544 175 30
Viac informácii a správnu odpoveď nájdete na www.planetzen.skHodnota ceny: 54,00 EUR

Súťaž ukončená
Cenu venuje vyhravam.sk
Počet súťažiacich 1000

Výhercovia

Ostatné súťaže

Zapojte sa aj do iných zaujímavých súťaží