Súťaž o bundu zajo

Pozeráte Olympiádu? Sportdoor ňou žije a preto Vás odmeňuje "Zajo" bundou

Pozeráte Olympiádu? Sportdoor ňou žije a preto Vás odmeňuje "Zajo" bundou. 

SportDoor.sk je outdoorovo orientovaný obchod, zameraný na outdoorové volnočasove aktivity. Špecializuje sa hlavne na ponuku a poradenstvo v oblasti kempingu, turistiky.
V ponuke však nájdete aj vybavenie pre indoorové športy, ako je tenis, squash, bedminton. Značky, ktorými sa obchod zaoberá sú, ZAJO, HUSKY, ENVY, HANNAH, Sensor, Coleman, Campingaz, Dema, HEAD, Osprey a ďalšie.
 
Technické detaily :

- všetky švy podlepené          
- odopínacia nastaviteľná kapucňa
- vetranie v podpaží
- tvarované lakte
- zipsové vnútorné vrecko
- 2 kryté bočné zipsové vrecká
- obojstranný zips s dvojitým jazdcom
- dvojitá predná klopa
- sťahovanie spodného lemu 
- nastaviťelné manžety na suchý zips
- spodný diel 
- rukávy a predný diel lemovaný podšívkou 
- zadný diel sieťkou 
- vnútro goliera z príjemného materiálu

YKK zipsy 

Svetovo preslávená značka, ktorá vyrába funkčné vysoko kvalitné značkové zipsy zaručujúce pohodu a spoľahlivosť pri dlhodobom používaní. YKK zipsy sú vodeodolné, neprefúknu, vydržia vysokú záťaž aj nepriaznivé počasie, preto sú hojne využívané na technickom športovom oblečení.

Windstopper 

Ponúka spoľahlivú ochranu voči vetru a zároveň si zachováva priedušnosť. Vďaka tejto technológií nepotrebujete toľko vrstiev oblečenia, čo umožňuje voľnosť pohybu a zvyšuje výkonnosť pri rôznych aktivitách v rozličných podmienkach.

360 Vertigo 2 

360 VERTIGO (level 2) materiály sú vyrobené z prémiových textílií s kvalitnou polyuretánovou lamináciou. Laminácia zabezpečuje odvod vodných pár od tela na povrch materiálu, pričom zamedzuje prienik dažďových kvapiek dovnútra. Je zabezpečená vysoká úroveň priedušnosti. Vodeodolnosť týchto materiálov je od 15 000 mm do 19 000 mm H2O.


Hodnota ceny: 89,90 EUR

Súťaž ukončená
Cenu venuje Wallet.sk

Ostatné súťaže

Zapojte sa aj do iných zaujímavých súťaží