Súťaž o darčekové balenia čajov Saga

Vyhrajte jedno zo šiestich darčekových balení čajov Saga v hodnote 50€.

 


Vyhrajte jedno zo šiestich darčekových balení čajov Saga v hodnote 50€.

 

Keďže už prišla zima, mali by ste dbať na to, aby ste pili dostatočné množstvo teplých nápojov. Jednou z alternatív sú aj čaje Saga, ktoré patria medzi veľmi obľúbené rodinné čaje. Ich výhodou je, že ponúkajú pestré spektrum čajov ovocných, ktoré sú veľmi obľúbené najmä v rodinách s deťmi. Deti totiž práve ovocné čaje preferujú pre ich sladkastú chuť, ktorá už nepotrebuje nasledovné sladenie a dochucovanie. Zároveň príjemne zahrejú a potešia počas bežného dňa.

Aké príchute teda Saga ponúka? Vybrať si môžete z ovocných chutí brusnice, višne, lesné ovocie, jablko, dula a jahody, citrusy a mäta, čierne ríbezle a maliny. Aby však mali na výber aj dospelí, ktorí nemajú v ovocných príchutiach až takú záľubu, v ponuke nájdete aj klasický čierny čaj.

Saga je čaj porciovaný v netradičných vrecúškach, ktoré majú okrúhly tvar, aby presne zapasovli do šálky, z ktorej váš čaj najradšej pijete. Nezabudnite na správne množstvo čajových vrecúšok podľa toho, v akom objeme si čaj robíte. Ak si ho robíte do šálky, vhodné je použiť jedno čajové vrecúško, ak si robíte čaj do čajníka, mali by ste použiť 2-3 čajové vrecúška. Správna doba luhovania pre dosiahnutie intenzívnej ovocnej chute a výraznej vône pre celú rodinu je 4-5 minút.

Saga teraz ponúka aj výhodné balenia, ktoré potešia nielen deti, ale aj dospelých.

 

Viac informácií a správnu odpoveď na súťažnú otázku nájdete na stránke www.sagacaje.sk


Hodnota ceny: 50,00 EUR

Súťaž ukončená
Cenu venuje vyhravam.sk
Web partnera www.sagacaje.sk
Počet súťažiacich 3801

Výhercovia

Ostatné súťaže

Zapojte sa aj do iných zaujímavých súťaží