Súťaž o darčekový balíček

Zapojte sa do súťaže a vyhrajte darčekový balíček v hodnote 30 EUR (balíček Acai + kniha o Brazilii+ 2 tricka + permanentky na festival BRAZIL VISUAL) od Brazílskeho centra Portugalského inštitútu

Zapojte sa do súťaže a vyhrajte darčekový balíček v hodnote 30 EUR (balíček Acai + kniha o Brazilii+ 2 tricka + permanentky na festival BRAZIL VISUAL) od Brazílskeho centra Portugalského inštitútu.

1. ročník festivalu Brazil Visual organizuje Brazílske centrum Portugalského inštitútu.

Festival brazílskeho filmu sa koná v KC DUNAJ v Bratislave od 25. 2 do 2.3 a budú na ňom premietnuté filmy súčasnej brazílskej tvorby. Všetky snímky sú v pôvodnom znení s titulkami. Cieľom festivalu je priblížiť  slovenskému publiku súčasnú brazílsku kinematografiu, kultúru, reálie, spoločensko-politickú situáciu a každodenný život tamojšieho obyvateľstva. Preto i tématika filmov je veľmi rôznorodá. Festival je adresovaný mladým ľuďom, študentom portugalského jazyka, milovníkom Brazílie a filmového umenia.

Každá vstupenka je zlosovateľná a v posledný deň premietania bude vylosovaná výherná vstupenka, majiteľ ktorej získa kurz portugalského jazyka od Portugalského inštitútu grátis.

Spravnu odpoveď nájdete na stranke: www.portugal.sk


Hodnota ceny: 30,00 EUR

Súťaž ukončená
Cenu venuje Portugal.sk
Web partnera www.portugal.sk
Počet súťažiacich 560

Výhercovia

Ostatné súťaže

Zapojte sa aj do iných zaujímavých súťaží