Súťaž o darčeky k filmu LORAX

Vyhrajte originálne darčeky k filmu Lorax v hodnote 40 € od Bontonfilmu

Vyhrajte originálne darčeky k filmu Lorax v hodnote 40 € od Bontonfilmu. Štýlové tričko a ceruzka, aké sa nedajú kúpiť, môžu byť Vaše, ak správne odpoviete na súťažnú otázku. 

LORAX - animovaná komédia prichádza do našich kín 15 marca.

 

Čo spravíte, keď chce vaša životná láska skutočný strom a na svete už žiadne skutočné stromy nie sú? Odpoveď nájdete v animovanej 3D komédii, ktorá vznikla v tvorivej  dielni Chrisa  Meledandriho, zodpovedného za filmový hit Ja, zloduch.

Čo je to za svet, v ktorom už nie je ani kúsok živej prírody, pýtate sa?  Je to mestečko, v ktorom žije dvanásťročný Ted. Všetko je tu umelé, vrátane zvierat, kvetov a stromov, pri ktorých si môžete diaľkovým ovládačom nastaviť jarnú, letnú, jesennú, zimnú a disco variantu. Komu by sa chcelo von, za vysokú a nepriedušne uzatvorenú hradbu mesta, na ktorej nepriechodnosť dozerajú gorily miestneho vládcu, pána O´Hareho? Tunajší ľudia si na to zvykli a väčšina  z nich už aj dávno zabudla, ako vyzerá skutočná príroda. Nepríde im čudné, že čerstvý vzduch sa predáva v pet fľašiach, čo je voda na O´Hareho mlyn. Ibaže Tedova láska Audrey,  ako nevyliečiteľne romantická duša, túži po strome „z mäsa a kostí“. Akčná babička Norma Tedovi poradí, aby si zašiel pre radu k legendami opradenému Jednorázovi. Ten ale vraj žije za múrmi mesta. A tak sa Ted prvý raz v živote pozrie von, do skutočného sveta. Ten pohľad za veľa nestál. Vidí iba smutnú mesačnú krajinu plnú pňov. A na obzore zvláštny dom. Ten,  ako sa Ted čoskoro dozvie, patrí práve Jednorázovi, čudnému samotárovi. Bol to práve on, kto premenil kvitnúcu krajinu na pustatinu a vyhnal z nej jeho mýtického ochrancu Loraxa. Na Tedovi bude, aby ju zachránil tým, že vysadí poslednú existujúcu sadenicu živého stromu a pripomenie ľuďom, že nie vždy bolo všetko umelé. Ibaže takéto správanie priamo ohrozuje živobytie pána O´Hareho. A to nemôže zostať bez odozvy.

Lorax je živelná smršť bláznivých akčných gagov a muzikálových čísiel, ktoré  budú vaše deti milovať. A keď si potom začnú trocha viac vážiť stromov, budú to body navyše.


Hodnota ceny: 40,00 EUR

Súťaž ukončená
Cenu venuje vyhravam.sk
Počet súťažiacich 1331

Výhercovia

Ostatné súťaže

Zapojte sa aj do iných zaujímavých súťaží