Súťaž o darčeky od SOTHYS

Zapojte sa s nami do veľkej jarnej súťaže o krásne darčeky kozmetiky SOTHYS a piati z vás budú obdarovaní luxusom pre vašu pokožku v celkovej sume 272 EUR

Zapojte sa s nami do veľkej jarnej súťaže o krásne darčeky kozmetiky SOTHYS a piati z vás budú obdarovaní luxusom pre vašu pokožku v celkovej sume 272 eur!

1. cena – Zoštíhľujúci box – 79 EUR

Nenechajte prípravu vášho tela do plaviek na poslednú chvíľu a začnite hneď! Balenie obsahuje Aktivátor zoštíhlenia na naštartovanie spaľovania tukov v pokožke a 24 hodinový zoštíhľujúci krém na telo.

2. cena – Set škorica a zázvor – 69 EUR

Prípravky s vôňou obľúbeného korenistého telového ošetrenia „Ceremónia orientálnych vôní“ v darčekovom sete. V balení nájdete Hydratačný telový závoj a Delikátny korenistý píling.

3. cena – Pánsky protistarnúci hydratačný fluid – 59 EUR

2v1 denná emulzia pre hydratáciu pokožky a boj s prvými známkami starnutia.

4. cena – Okysličujúco – minerálna starostlivosť – 36 EUR

Základná 21 denná starostlivosť dodá pleti potrebnú dávku vitamínov a okysličenie počas celého leta! Koktail vitamínov a antitoxínový komplex napomáha revitalizácii pleti počas celého leta.

5. cena – Pílingová maska 2v1 – 29 EUR

Píling a maska v jednom produkte pre optimálnu efektívnosť a jednoduché použitie! Zjemňuje a rozžiaruje pokožku, píling s mikročiastočkami pleť prečistí a maska pôsobí ako neuveriteľná sila okysličenia pleti.

 

Správnu odpoveď nájdete na stránke www.sothys.sk Hodnota ceny: 272,00 EUR

Súťaž ukončená
Cenu venuje Sothys Paris
Web partnera www.sothys.sk
Počet súťažiacich 1779

Výhercovia

Ostatné súťaže

Zapojte sa aj do iných zaujímavých súťaží