Súťaž o denný tábor priamo v ZOO

Zapojte sa do súťaže a vyhrajte denný tábor Mladí zoológovia v hodnote 112 eur

Zapojte sa do súťaže a vyhrajte 100% zľavu na denný detský tabor Mladí zoológovia priamo v areáli ZOO Bratislava.

Občianske združenie PRELIEZKA sa už siedmy rok venuje organizovaniu rôznych aktivít pre deti predškolskom a školskom veku. V spolupráci s vedením bratislavskej ZOO pripravuje ôsmy ročník denných táborov priamo v areáli ZOO Bratislava.

Pracovne vyťažení rodičia s radosťou prijímajú ponuku denných táborov, ktoré sú alternatívou pobytových táborov. Zamestnaní rodičia majú svoje deti večer doma a môžu sa im venovať. V neposlednom rade, absencia stresu z odlúčenia /detí aj rodičov/ a to hlavne pri menších deťoch hovorí v prospech denných táborov. Tieto fakty sú veľkou výhodou oproti tým pobytovým. Z týchto ale aj iných dôvodov sú denné tábory z roka na rok obľúbenejšie a navštevovanejšie.

 

Pre deti je pripravená pestrá paleta dobrodružných zážitkov. Táborový program s množstvom zábavy, hier a humoru je popretkávaný získavaním vedomostí z rôznych oblastí (fauna, flóra, vznik sveta a života, život zvieratok v ZOO atď.)

Deti budú mať možnosť zažiť komentovanie kŕmenie rôznych druhov zvieratok, navštíviť pavilón šeliem, pavilón opíc, dinopark, povozia sa na poníkoch a zažijú množstvo zábavy pri spoločných hrách a súťažiach – a to všetko v priestore ZOO, priamo v prírode, obklopené zvieratkami. Prežijú týždeň v spoločnosti nových kamarátov, pod dohľadom skúsených vedúcich a každý deň si budú odnášať domov nové a nové zážitky!

 


Správnú odpoveď nájdete na stránke http://dennetabory.sk


Hodnota ceny: 112,00 EUR

Súťaž ukončená
Cenu venuje PRELIEZKA, o.z.
Web partnera http://dennetabory.sk/
Detail partnera info@dennetabory.sk
Počet súťažiacich 361

Výhercovia

Ostatné súťaže

Zapojte sa aj do iných zaujímavých súťaží