Súťaž o denný umelecký tábor

Zapojte sa do súťaže a vyhrajte pre Vaše dieťa denný umelecký tábor v Bratislave pre deti od 6 do 12 rokov

Zapojte sa do súťaže a vyhrajte pre Vaše dieťa denný umelecký tábor v Bratislave pre deti od 6 do 12 rokov

O Vaše dieťa bude kompletne postarané: v cene tábora sú odborní lektori, animátori, obed, desiata, olovrant, pitný režim, športové a zábavné aktivity, materiál na umelecké aktivity, prenájom priestorov.

Termíny táborov: 

•   2.7. - 6.7.2012
•  9.7. - 13.7.2012
•  6.8. - 10.8.2012

Ako to bude vyzerať:
Ráno dieťa privediete do nášho areálu (najneskôr do 8,30), kde strávi deň plný zábavného učenia a hier. Zoznámi sa s novými kamarátmi a nakukne do viacerých umeleckých odborov, kde si na vlastnej koži vyskúša čo mu najviac vyhovuje, v čom sa cíti "doma". Bude môcť rozvýjať svoj talent, ukázať svoju kreativitu, obohatí to jeho schopnosť spolupracovať s inými deťmi a prezentovať svoje výtvory.


O vaše dieťa sa budú starať starostliví a skúsení animátori a na jednotlivé umelecké aktivity sú prizvaní aj profesionálni lektori, ktorí deti hravou formou naučia niečo z tajov svojho umeleckého odboru.
Samozrejme nás čakajú aj hry a šantenie na dvore, skákanie na trampolíne, vodné "vojny", ale aj oddych v príjemnom chládku.
Pre deti bude zabezpečený celodenný pitný režim, desiata, chutný obed a olovrant.
Kreatívne bloky budú prestriedávané blokmi hier a zábavy, takže deťom čas rýchlo utečie a nebudú mať čas sa nudiť. V stanovenom čase si ich príjemne unavené odvediete domov.
Vyvrcholením tábora bude prezentácia toho, čo sa deti naučili. S nadšením vám v piatok popoludní predvedú svoje talenty a umelecké výtvory, ktoré si samozrejme vezmú domov.

Viac o táboroch, ako aj správnu odpoveď sa dozviete na www.ahojdeti.sk


Hodnota ceny: 89,00 EUR

Súťaž ukončená
Cenu venuje Ahoj
Web partnera www.ahojdeti.sk
Detail partnera Vajnorská 75, 831 03 Bratislava
Počet súťažiacich 183

Výhercovia

Ostatné súťaže

Zapojte sa aj do iných zaujímavých súťaží