Súťaž o dovolenku snov

Zapojte sa do súťaže a vyhrajte 12 dňovú dovolenku snov pre 2 osoby v Hoteli Ionian Sea v romantickom Grécku od cestovnej kancelárie Aeolus.

Zapojte sa do súťaže a vyhrajte 12 dňovú dovolenku snov pre 2 osoby v Hoteli Ionian Sea v romantickom Grécku od cestovnej kancelárie Aeolus. 

Grécko tvorí stále väčšinu nášho produktu a myslíme si, že naše heslo „Do Grécka s Grékmi“ má stále svoje opodstatnenie. V ostatných sezónach sa stali veľmi populárne ostrovy Karpathos, Kefalónia, Lefkada a Kalymnos, a preto stále pokračujeme v ich ponuke. Ako novinku sme vám pripravili Thassos a Korfu letecky z Bratislavy. Nezabudli sme ani na obľúbený Zakynthos – v roku 2014 aj na 8 dní, a množstvo nových hotelov  sme zaradili do našej ponuky na Kose, Rhodose a južnej Kréte. Novinkou leta bude Kos s odletom z Košíc.

Rozhodli sme sa realizovať aj program FLY & DRIVE - na Kréte a taktiež 2 ostrovy za 1 cenu: Kos + Kalymnos.  Nakoľko grécke ostrovy boli v minulej sezóne veľmi populárne, občas sa stalo, že naši klienti na mieste pobytu už nemali možnosť prenajať si auto. Prostredníctvom vybraných profesionálnych autopožičovní sa snažíme tomuto predísť a dávame vám možnosť prenajať si auto už pri objednaní zájazdu. Postrehli sme aj pribúdajúci záujem o rozličné športové aktivity. Aby sme uspokojili aj športovo založených dovolenkárov,  v našom katalógu nájdete niekoľko informácií  o aktivitách ako potápanie, surfovanie, horolezectvo, cyklistika ... Naše kritérium pri výbere partnerskej firmy bola predovšetkým serióznosť a nie lacná cena!

Spoznajte krásu Grécka a vyhrajte dovolenku snov v Hoteli Ionian Sea  pre 2 osoby na 12 dní s odletom 12.6.2014. 

 Hodnota ceny: 1 300,00 EUR

Súťaž ukončená
Cenu venuje Wallet.sk

Ostatné súťaže

Zapojte sa aj do iných zaujímavých súťaží