Súťaž o dovolenku v Tučepi

Súťaž o dovolenku počas leta 2012 na Makarskej riviére v stredisku Tučepi pre jednu osobu

Vyhraj zájazd na Makarskú riviéru počas budúceho leta

- 10 dňový pobyt na Makarskej Riviére v stredisku Tučepi pre JEDNU OSOBU, ktorý zahŕňa okrem ubytovania aj polpenziu a dopravu v temíne od 1. júla do 31. augusta 2012 podľa vlastného výberu.
- Ubytovanie je zabezpečené v penziónoch rodinného typu.
- Ubytovanie je v dvoj-, troj- a štvor- lôžkových izbách s príslušenstvom (WC, sprcha, kuchynka), každá izba má svoj balkón, prevažne s výhľadom na more.
- Ubytovanie je 200 metrov od krásnej kamenistej pláže.
- Stravovanie - raňajky sa podávajú od 8:00 do 9:00 hod. a večera od 19:00 do 20:00 hod.
Druhá osoba získa zľavu 30 percent na cenníkovú cenu zájazdu. 

Makarská riviéra

Keby ste sa zo Zadaru vydali na cestu smerom na juh a súčasne z najjužnejšieho miesta Chorvátska smerom na sever, ocitli by ste sa v Tučepoch - pravom srdci Dalmácie. Je to známe turistické miesto, ktoré je vzdialené 80 km od splitského letiska. Cestami a neďalekými trajektovými prístavmi sa napája na najdôležitejšie dopravné tepny. Pre svoju jedinečnú polohu sú Tučepi malým turistickým rajom na dosah ruky.

Makarská riviéra - Tučepi pod vianočný stromčekMakarská riviéra - Tučepi pod vianočný stromčekMakarská riviéra - Tučepi pod vianočný stromček
Tučepi majú nádhernú pláž lemovanú zeleným náhrdelníkom jadranskej vegetácie s množstvom parkov, z ktorých vykúkajú hotely a moderné apartmány, reštaurácie, športové areály a priestory pre celodenné a nočné pobavenie.

K Tučepom patria aj malebné osady ležiace na úbočí horského masívu Biokova, ktorých stáročné kamenné domy, olivové háje, vinice a čistiny otvárajú návštevníkom náruč tradičnej pohostinnosti. Pre tieto svoje prednosti a vďaka nevšednej kombinácií priezračného mora a najvyššej hory v stredomorí, boli Tučepi už od antických dôb cieľom tých, ktorí v neruščenej prírode hľadali stratený pokoj a duševnú pohodu. V Tučepoch nájdete vidiecke rímske vily, kostolík sv. Juraja z 13. storočia, ale aj súkromné penzióny a moderné hotely. Napríklad svetoznámy hotel Jadran v 50. rokoch dvadsiateho storočia hostil významné osobnosti z celého sveta, medzi ktorými boli Jean Cocteau, Diollo Scale, Alberto Moravia, Jean Marais a mnohí iní. Všetci tu našli svoje stratené sny.

Správnu odpoveď na súťažnú otázku nájdete na stránke Casablanca travel.


Hodnota ceny: 420,00 EUR

Súťaž ukončená
Cenu venuje vyhravam.sk
Počet súťažiacich 2114

Výhercovia

Ostatné súťaže

Zapojte sa aj do iných zaujímavých súťaží