Súťaž o dva lístky na Prodigy

Vyhrajte dve vstupenky na koncert Prodigy 27. apríla o 20:00 v Bratislave v hodnote 78 eur

Jeden z najlepších koncertov roka 2012 na Slovensku je tu už čo nevidieť... Prichádza THE PRODIGY a vy môžete byť pri tom!

Jedna z najlepších tanečných kapiel histórie The PRODIGY prichádza na Slovensko, aby v piatok 27.4. v bratislavskej Aegon Aréne NTC odpálili ďalší zo svojich legendárnych koncertov, pri ktorom si zaručene prídu na svoje všetci fanúšikovia elektronickej hudby. 

The PRODIGY sú  anglická elektronická kapela, ktorú založil Liam Howlett v roku 1990. Sú označovaní za pionierov žánru big beat, ktorý dosiahol obrovského mainstreamového úspechu a odvtedy vydali 5 albumov a  predali viac ako 25 miliónov nosičov. Legendárne albumy Experience, Music For The Jilted Generation a The Fat Of The Land pozná každý fanúšik elektronickej hudby na svete a The Prodigy stále dokážu rozpáliť masy oddaných fanúšikov megahitmy ako Breathe, Firestarter či Out Of Space. Ich živé vystúpenia, vedené charizmatickým frontmanom Keithom Flintom, okorenené bicími a gitarami sú legendárne a títo zlí chlapci z Anglicka ani pri bratislavskom koncerte určite nezostanú nič dlžní svojej povesti!

Správnu odpoveď sa dozvieš na stránke MUSIQ1.TV


Hodnota ceny: 78,00 EUR

Súťaž ukončená
Cenu venuje vyhravam.sk
Počet súťažiacich 2006

Výhercovia

Ostatné súťaže

Zapojte sa aj do iných zaujímavých súťaží