Súťaž o hracie karty a tričko

Zapojte sa do súťaže a vyhrajte tričko a hracie karty z filmu Podfukári

Zapojte sa do súťaže a vyhrajte tričko a hracie karty z filmu Podfukári.

              

Podfukári – geniálny thriller s hviezdnym hereckým obsadením

Pozorne sa dívajte…

Takto nejako by to vyzeralo, keby Dannyho jedenástka vedela kúzliť. Práve v ich elegantnom štýle totiž pracujú Podfukári – tím špičkových iluzionistov, ktorý v rámci svojich efektných kúzelníckych show prevádzajú ešte efektnejšie bankové lúpeže zamerané proti skorumpovaným finančníkom.
Po veľkolepom vybielení prvej banky doslova v priamom prenose vstupuje na scénu FBI a začína napínavá a zábavná hra na mačku a myš. Lenže aby sa z myši stala mačka, prizve si FBI na pomoc experta, bývalého iluzionistu (Morgan Freeman), ktorý má za úlohu nájsť odpovede na otázky: ide im o peniaze, najslávnejšie kúzlo alebo niečo celkom iné? A ako to, dočerta, vlastne robia?!

…Čím bližšie si myslíte, že ste, tým menej v skutočnosti vidíte...

Nachádzame sa v legendárnej sále MGM Grand v Las Vegas a sledujeme vystúpenie skupiny iluzionistov.  Tí v priebehu večera pozvú na pódium prítomného majiteľa banky, a napriek tomu, že je jeho banka až v Paríži, hlavným číslom a vrcholom celej show bude jej vylúpenie. Tu a teraz! Na obrazovkách sa objavia zábery z bankových bezpečnostných kamier, a už je tu zlatý klinec programu: peniaze, ktoré pred očami majiteľa aj všetkých divákov zmiznú v priamom prenose na obrazovkách z parížskeho sejfu, náhle pršia zo stropu na ohromených divákov v sále MGM Grand.

Po tom, čo sa ukáže, že ich show nebola iba ukážkou špičkovej mágie a  k vylúpeniu francúzskej banky počas ich vystúpenia naozaj došlo, začína pre našu geniálnu kúzelnícku štvoricu napínavý súboj s vyšetrovacím tímom, ktorý tvorí Mark Ruffalo a jeho „nežná“ posila  Mélanie Laurent.

V hlavných úlohách Podfukárov sa predstaví  charizmatický Jesse Eisenberg, Isla Fisher, Woody Harrelson, Morgan Freeman, Dave Franco a Michael Cain v role mocného finančného magnáta, ktorý, ako sa zdá, vie o plánoch našich hrdinov viac, než by sa na prvý pohľad zdalo.
 

PODFUKÁRI – grandiózne predstavenie v réžii Louisa Leterriera (Kuriér 1 a 2, Neuveriteľný Hulk, Súboj Titanov) - majú v rukáve hneď niekoľko es: skvelé obsadenie, vizuálne fascinujúcu akciu a efekty a v neposlednom rade originálnu zápletku a príbeh, ktorého podstata ostáva utajená až do veľkého finále…

Podfukári iba v kinách od 13. júna.

Správnu odpoveď nájdete na www.bontonfilm.sk Hodnota ceny: 30,00 EUR

Súťaž ukončená
Cenu venuje BONTONFILM
Počet súťažiacich 817

Výhercovia

Ostatné súťaže

Zapojte sa aj do iných zaujímavých súťaží