Súťaž o jazdu na divokej vode

Podporte jednu z výziev na Ludialudom.sk a vyhrajte rafting na divokej vode pre svoju partiu

Už viete čo odpoviete, keď sa vás leto opýta, čo ste robili v zime? Partia z vás bude môcť povedať, že pomohla iným a vďaka tomu ide raftovať na Divokú vodu. 

Darcovský portál ĽudiaĽuďom.sk je určený pre ľudí i organizácie, ktoré potrebujú pomoc a samozrejme tých, čo chcú niekomu podať pomocnú ruku. Portál prináša do prostredia darcovstva a charity nové možnosti pre ľudí v núdzi aj autorov dobrých projektov ako efektívne komunikovať s dobrodincami. Tí zas môžu veľmi transparentne online sledovať tok svojich peňazí ale aj to, ako sa obdarovaným darí.

Výzvu, čiže žiadosť o podporu, si môže bezplatne zaregistrovať na portáli ktokoľvek, fyzické i právnické osoby. Darcovia si spomedzi výziev vyberajú na základe príbehu, nahraných fotografií či dokumentov, ale i podľa tzv. overení. Overovatelia garantujú, že príjemcovia skutočne existujú a potrebujú pomoc.

V tejto súťaži vyhrá jeden z vás rafting v Areáli Divoká voda v Čunove pre seba a štyroch až šiestich kamarátov. Zároveň pomôže jednej z výziev na portáli ĽudiaĽuďom.sk. Tá, ktorú označí vo formulári ako najzaujímavejšiu, dostane od Vyhravam.sk dar vo výške 100 eur. Po riadnej dávke adrenalínu výherca súťaže a členovia jeho rafterského tímu dostanú navyše drink zadarmo, za podmienky, že sú fanúšikmi ĽudiaĽuďom.sk na Facebooku.

Nemyslite na zimu, hrajte, pomáhajte a tešte sa na kvalitný športový zážitok na Divokej vode!

Zoznam výziev, ktoré sa uchádzajú o Vašu podporu, nájdete na www.ludialudom.sk. Tej výzve, ktorá získa najviac Vašich hlasov, venuje portál vyhravam.sk sumu 100 eur.   


 


Hodnota ceny: 100,00 EUR

Súťaž ukončená
Cenu venuje vyhravam.sk
Počet súťažiacich 686

Výhercovia

Ostatné súťaže

Zapojte sa aj do iných zaujímavých súťaží