Súťaž o Jumbo set Croco pero

Súťaž o celú sadu Croco pera, s ktorým bude zvládnutie angličtiny pre Vaše deti hračkou

Croco pero je systém výučby cudzích jazykov. Je uznávané ako jedno z najlepších riešení interaktívneho vzdelávania

Croco pero je elektronické pero, ktoré po jednoduchom dotyku s knihou dokáže prečítať nahlas všetky texty alebo samostatne slovíčka, ktoré sú obsahom kníh. 

Všetky materiály, ktoré sú súčasťou setu sú potiahnuté tenkým filmom, na ktorom sú kódy. Pero tieto kódy zaznamená a premení na slová, zvuky alebo piesne. Pero je bilingválne, preto si dieťa môže vypočuť príbeh, vetu alebo slovo v cudzom jazyku a zároveň v jazyku, ktoré samo dobre pozná. Všetky príbehy sú v anglickom jazyku nahovorené „native speakermi“ – ľuďmi, pre ktorých je angličtina materinským jazykom. Dieťa sa tak jazyk učí aj napodobňovaním správnej intonácie.

Croco pero je na ovládanie veľmi jednoduchý, bezkáblový prístroj. Využíva dve batérie typu AAA. Dieťa si pri hre (učení) postupne samo nájde rôzne spôsoby jeho použitia. 

 

 

Spolu s perom výherca získa celú sadu na výučbu, v ktorej sú zahrnuté: 

 • Elektronické pero – 16 cm

  Kroko Pero
  Čítacie pero, v ktorom je zabudovaný elektronický systém rozoznávajúci kódy z kníh, nálepiek a kariet. Rozmery pera – 16 cm.
 • Pamäťová karta

  Kroko pero - pamäťová karta
  Dvojazyčná pamäťová karta s nahrávkami anglického a slovenského textu. Pamäťová karta obsahuje texty k všetkým CROCO materiálom v balení.
 • Knihy

  Kroko Pero - knihy
  4 plnofarebné knižky pre rôzne vekové skupiny zamerané na 4 rôzne okruhy výučby. V knižkách dieťa nájde rôzne logické hry, hádanky. Ich súčasťou sú aj správne odpovede ku každej úlohe, každá kniha má 26 strán - 11 zaujímavých lekcií.
  Rozmery jednej knihy: 21 cm x 26 cm.
 • Pomocné karty

  Kroko Pero - Karty
  Karty so základnými slovíčkami, rozdelené do 5 tématických okruhov. Karty sú potlačené z oboch strán. Na jednej strane nájdete názov predmetu, zvieraťa, jedla … v anglickom jazyku. Tu má dieťa možnosť zvoliť si aj funciu hláskovanie. Pri kontakte pera s touto stranou karty pero zreprodukuje zvuk, ktorý daný predmet vydáva. Rozmery karty – 11 cm x 7,5 cm, 200ks v balení.
 • Nálepky

  Kroko Pero - nálepky
  12 listov s nálepkami, ktoré je možné pomocou croco pera čítať. Rozmery jedného listu: 20 cm x 25 cm. Počet nálepiek na liste: cca 19 ks.
 • Návod na použitie a slovník

  Kroko Pero - návod na použitie
  Podrobný návod na použitie a slovník na 92 stranách s prekladmi všetkých viet a samostatných slov použitých v knihách, na kartách a na nálepkách.

Viac o CROCO PERE sa dozviete na stránke www.abclive.sk


Hodnota ceny: 99,00 EUR

Súťaž ukončená
Cenu venuje vyhravam.sk
Počet súťažiacich 2318

Výhercovia

Ostatné súťaže

Zapojte sa aj do iných zaujímavých súťaží