Súťaž o kartón ružového vína

Vyhrajte 1 + 1 kartón ružového vína aj s dopravou až k vám!

Vyhrajte 1 + 1 kartón ružového vína aj s dopravou až k vám!

Wine bar Vínimka sídli na bratislavskej ulici Ventúrska 3 už vyše roka. Nachádza sa v historickej budove, ktorá bola predtým bankou, no po dôkladnej zmene a rekonštrukcii sa stala priestorom pre pokoj, oddych, relax po náročnom pracovnom dni, ale aj miestom pre nerušené a príjemné pracovné či obchodné stretnutia. Jej samotný názov jasne naznačuje, že je výnimočná. Unikátnosť wine baru nespočíva iba v špecifickej budove, v ktorej sídli, ale najmä v netradičnej ponuke. V nápojovom lístku nájdete predovšetkým ponuku vín z menších rodinných vinárstiev, ktoré produkujú zväčša okolo 100 000 fliaš ročne, teda v značne obmedzenom množstve. Ponuka koňakov, kávy, ale aj delikates je rovnako výnimočná. Nenájdete tu nič klasické a neprekvapivé, všetko, čo sa vo Vínimke ponúka, je od talianskych, francúzskych a iných dodávateľov priamo z krajiny pôvodu. Za všetkým výnimočným však musí stať aj výnimočný človek. V prípade Vínimky je to jej spolumajiteľ Andrej Lúčny. Pôvodne profesionálny reštaurátor, no už vyše 10 rokov profesionálny someliér, ktorý sa zaslúžil o to, že na Slovensku sa v bežnej ponuke ocitli vína, ktoré by sa v nej inak zrejme nikdy neocitli, no svojou kvalitou si to zaslúžia. Všetky vína, ktoré vo svojej vinotéke ponúka, starostlivo osobne degustuje a všetkým hosťom sa väčšinou aj osobne venuje. Z Vínimky navyše vybudpval nielen priestor, v ktorom je možné prísť si na pohári vína či tanieri delikates pochutnať, ale je možné si tu dané produkty aj kúpiť a zbrať si domov. Je to pre všetkých tých, ktorí majú v pláne urobiť si výnimočné chvíle v pohodlí domova.

Zaujalo vás to? Rezervácie do Vínimky môžete zrealizovať buď na ich Facebook fan page Vínimky, na čísle +421 911 111 746, alebo e-mailom na adrese vinimka@vinimka.sk.

Práve wine bar Vínimka vám prináša jedinečnú možnosť vyhrať dva kartóny ružového vína aj s dopravou priamo domov, ktoré v týchto letných dňoch predstavuje jedinečnú možnosť osvieženia. Zapojte sa do súťaže o kartón vína! Za predpokladu, že chcete kartóny oba, je podmienkou, aby ste sa stali fanúšikom Vínimky na jej Facebook fan page. Práve na tejto fan page sa dozviete aj odpoveď na súťažnú otázku.

 Správnu odpoveď nájdtete na stránke Facebook fan page Vínimky.


Hodnota ceny: 50,00 EUR

Súťaž ukončená
Počet súťažiacich 1747

Výhercovia

Ostatné súťaže

Zapojte sa aj do iných zaujímavých súťaží