Súťaž o kávovar Dolce Gusto

Vyhrajte štýlový kávovar Dolce Gusto s OKAY elektrospotrebiče v hodnote 79,89 €

Zapojte sa do súťaže a vyhrajte štýlový kávovar Dolce Gusto s OKAY elektrospotrebiče v hodnote 79,89 €. V prípade, že víťaz bude aj facebookovým fanúšikom skupiny Okay elektrospotrebiče na Facebooku, okrem kávovaru získa aj rýchlovarnú kanvicu. 

Zrejme neexistuje praktickejší a lepší darček, akým je elektrospotrebič. Je to darček, ktorý sa hodí do každej domácnosti a ktorému sa poteší každá domácnosť. O to viac, ak ho môžete dokonca vyhrať!
Sieť predajní OKAY elektrospotrebiče vám prináša súťaž, vďaka ktorej môžete vyhrať kávovar Dolce Gusto. OKAY elektrospotrebiče je sieť obchodov s elektrospotrebičmi pôsobiaca na území Slovenskej a Českej republiky. Za 18 rokov svojej existencie sa jej podarilo otvoriť viac ako 120 predajní, pričom toto množstvo neustále zvyšuje. Túto jeseň sa navyše kamenné obchody rozšírili o svojho internetového brata a OKAY elektrospotrebiče nájdete aj na webe. A práve vďaka nemu môžete vyhrať štýlový kávovar Dolce Gusto. Stačí, ak odpoviete na otázku, pričom odpoveď na ňu nájdete práve na www.okayelektro.sk!

 

A to nie je všetko! Ak totiž správne odpoviete na súťažnú otázku a navyše budete fanúšikmi Facebook fan page OKAY Slovensko, ku kávovaru Dolce Gusto získate navyše aj šikovnú rýchlovarnú kanvicu! A to je už noazaj OKAY! :)

 

Správnu odpoveď hľadajte na www.okayelektro.sk

 


Hodnota ceny: 79,89 EUR

Súťaž ukončená
Cenu venuje Okay elektrospotrebiče
Web partnera www.okayelektro.sk
Počet súťažiacich 2820

Výhercovia

Ostatné súťaže

Zapojte sa aj do iných zaujímavých súťaží