Súťaž o kávovar NESCAFÉ Dolce Gusto Oblo

Vyhrajte kávovar s netradičným dizajnom

Vyhrajte nový kávovar NESCAFÉ Dolce Gusto Oblo, ktorý s netradičným dizajnom a vynikajúcou kvalitou prináša moderné umenie do vašej kuchyne.

 

Vianoce nám už pomaly klopú na dvere a všetci sa snažia nakúpiť vianočné darčeky, ktorými potešia svojich blízkych. Ak potrebujete ešte chvíľu na premýšľanie, spríjemnite si ju so svojimi priateľmi pri výbornej káve, ktorú si pripravíte pomocou kávovaru NESCAFÉ® Dolce Gusto®

 

NESCAFÉ® Dolce Gusto® prichádza na predvianočný trh s majstrovským umeleckým kúskom – novým kávovarom Oblo, ktorý je v štyroch farebných odtieňoch.

 

Už na prvý pohľad zaujme jemnými dizajnovými líniami, ktoré obohatia každú kuchyňu prvkom moderného umenia. Kávovary NESCAFÉ® Dolce Gusto® sú dizajnové a kvalitné zároveň.

Systém kapsúl umožňuje vybrať si zo širokého spektra horúcich i studených nápojov kaviarenskú kvalitu. Klasické manuálne ovládanie kávovaru je veľmi jednoduché – stačí vložiť akúkoľvek kapsulu NESCAFÉ® Dolce Gusto® do pripraveného držiaka a pomocou páčky určiť, či sa bude používať teplá alebo studená voda. Podnos na odkvapkávanie je možné nastaviť do troch polôh podľa veľkosti šálky. Kávovar je klasicky vybavený aj funkciou automatického vypínania po piatich minútach nečinnosti, čo mu zaručuje energetickú úspornosť.

Nechýba ani overený systém rýchleho ohrevu vody Thermoblock.

Kávovar NESCAFÉ® Dolce Gusto® Oblo možno zakúpiť na www.dolcegusto-premium.sk, v predjaniach NAY Elektorodom, Fast plus, ElectroWorld.

 

Správnu odpoveď nájdete tu

 

Skvelý vianočný darček predstavuje vianočné balenie najobľúbenejších variantov kávy a čajov NESCAFÉ®  Dolce Gusto®. Vianočné balenie NESCAFÉ® Dolce Gusto® obsahuje celkove 16 kapsúl – 6 espresso šálok, 2 veľké čierne šálky, 4 biele šálky, 1 čaj a 1 kakao. Vianočný balíček si môžete zakúpi na www.dolcegusto-premium.sk, v obchodnom reťazci Tesco, Metro a v predajniach NAY Elektorodom, Fast plus, ElectroWorld. v cene 5,69 eur.

Vianočné balenie NESCAFÉ Dolce Gusto

 

Hodnota ceny: 89,90 EUR

Súťaž ukončená
Počet súťažiacich 147

Výhercovia

Ostatné súťaže

Zapojte sa aj do iných zaujímavých súťaží