Súťaž o kávu Samaycoffe

Zapojte sa do súťaže a vyhrajte 3x kávu od Samay coffee.

Zapojte sa do súťaže a vyhrajte 3x kávu od Samay coffee.

Praženie kávy je zložitý proces. Každá káva je jedinečná, a vyžaduje si špecifický postup praženia. Pri každom novom druhu odrody strávime celé týždne testovaním rôznych profilov prípravy. Všetky spôsoby praženia testujeme viacnásobne, aby sme dosiahli pri každej odrode ten najlepší výsledok.

Tvorba blendov je nesmierne náročný proces. Niekedy trvá veľmi dlho, kým vytvoríme žiadanú chuť a vznikne dobrá káva. Občas však vznikne unikátna kombinácia chutí akoby náhodou. Zvyčajne testujeme nespočetne veľa šálok kávy, kým dosiahneme želanú zmes chutí. Pražená káva v našom obchode je tej najvyššej kvality.

Nakupujeme a pražíme len takú kávu, o ktorej kvalite sme jednoznačne presvedčení. Rovnako používame len tie najkvalitnejšie balenia, aby si naša dobrá káva čo najdlhšie uchovala čerstvosť a kvalitu. Všetky naše obaly sú opatrené jednosmerným vzduchovým ventilom, ktorý bráni oxidácii obsahu. Môžeme sa zaručiť, že po otvorení balenia kávy Samay bude vôňa a chuť presne také, ako v deň keď sme túto kávu upražili.


Hodnota ceny: 50,00 EUR

Súťaž ukončená
Cenu venuje Wallet.sk

Ostatné súťaže

Zapojte sa aj do iných zaujímavých súťaží