Súťaž o kozmetický balíček

Zapoj sa do súťaže a vyhraj kozmetický balíček od Dermacol.

Zapoj sa do súťaže a vyhraj kozmetický balíček od Dermacol. 

Viete ako sa starať o mladú problematickú pleť?

Puberta patrí medzi tie etapy v živote, v ktorej sú mladí ľudia najcitlivejší na svoj vzhľad. Problémy s akné dokážu znížiť sebavedomie vďaka ironickým poznámkam spolužiakov či priateľov. Pravidelné čistenie je v tomto prípade alfou a omegou. Pri jeho liečbe pomôže výber vhodných kozmetických prípravkov. Špeciálny rad ACNECLEAR na problematickú pleť ponúka značka Dermacol.

Pleť dôkladne čistite
Riešite počas umývania najčastejšie to, ako sa zbaviť nadbytočného mazu? Zaobstarajte si špeciálne prípravky, ktoré pleť vyčistia do hĺbky.
Starajte sa o pleť a hydratujte ju cez deň aj v noci
ACNECLEAR hydratačný gél-krém poskytuje komfort a úľavu pre problematickú pleť so sklonom k akné. Špeciálna nemastná receptúra pleť okamžite upokojí, zvláčni, nezaťaží a neupcháva póry.
Používajte špeciálnu dekoratívnu kozmetiku
Ak chcete, aby vaša pleť vyzerala svieža, nezabudnite používať špeciálne líčidlá. Pleť zjednotíte a začervenané miesta prekryjete ACNECOVER make-upom s korektorom, ochranu pred leskom zabezpečí špeciálny kompaktný zmatňujúci púder ACNECOVER.
Aj vaše telo občas trápia vyrážky

Ak vás trápi akné a mastná pleť, nie je to záležitosť iba tváre, ale aj celého tela. Najmä dekolt, chrbát a paže sú najčastejšie postihnuté touto nežiadúcou „ozdobou". Preto si zaobstarajte špeciálnu telovú kozmetiku; jej používaním predchádzate a riešite prejavy pokožky postihnutej akné.


Hodnota ceny: 50,00 EUR

Súťaž ukončená
Cenu venuje Školský Servis

Ostatné súťaže

Zapojte sa aj do iných zaujímavých súťaží