Súťaž o kozmetiku AXE

Zapojte sa do súťaže o kozmetiku AXE pre ozajstných chlapov v hodnote 200 EUR

Zapojte sa do súťaže o kozmetiku AXE pre ozajstných chlapov v hodnote 200 EUR! 

Kozmetika AXE prišla na začiatku roka 2013 na svetový trh s novým radom produktov AXE Apollo. AXE Apollo je klasická mužská sofistikovaná vôňa s neodolateľne sviežou kombináciou sýteho iskrivého ovocia, šalvie muškátovej a krémovo pižmového základu. Tak, ako všetky ostatné výrobky AXE, aj rad Apollo je vyvinutý najmä pre chlapcov, aby vyzerali, cítili sa a voňali čo najlepšie. Kozmetika AXE vždy pomáhala chlapcom, aby boli atraktívnymi pre ženy a dievčatá, ktoré chceli osloviť. Rad AXE Apollo je aj preto prepojený s veľkým projektom, v ktorom sa súťaží o let do vesmíru. Do reálneho vesmíru! AXE tak všetkých vyzýva: Odleť ako chlap, vráť sa ako hrdina!

Muži, ale aj ženy, majú možnosť prihlásiť sa na www.axeapollo.com alebo na Facebook fan page AXE (Slovensko). Osem Slovákov postúpi do Národného Space Campu v Maďarsku a následne jeden postúpi priamo do Svetového Space Campu na Floride, kde pod dohľadom Buzza Aldrina bude v konkurencii vyše 60 krajíín sveta súťažiť o jeden z 22 lístkov na let do vesmíru. Popri tom však absolvuje 3 misie pre odvážnych, a to:

1.  let v prúdovom lietadle, ktoré letí dvojnásobnou rýchlosťou zvuku

2.  Zero G - parabolický let, ktorý vytvorí beztiažový stav

3.  re-entry - centrifúga simulujúca rovnako extrémne preťaženie G-Force, akému sú vystavení astronautia počas pristávania.

Ak Buzz Aldrin, pilot posádky Apollo 11, ktorá ako prvá v histórii úspešne pristála na Mesiaci, a jeho kolegovia uznajú, že práve Slovák si v týchto misiách počínal výborne, tak to bude práve on, kto sa s ďalšími 21 odvážlivcami dostane do reálneho vesmíru. Slovensko tak získa druhého kozmonauta!

Neváhaj a prihlás sa na www.axeapollo.com alebo na Facebook fan page Axe (Slovensko). Správny kozmonaut však musí aj správne voňať, tak sa zapoj do súťaže a vyhraj balíček kozmetiky AXE Apollo! V hre je kozmetika za 200 eur.

Ak budeš navyše fanúšikom Facebook fan page AXE (Slovensko) získaš k tomu od AXE produkty naviac!

Správnu odpoveď nájdeš na facebookovej stránke AXE Slovensko

 


Hodnota ceny: 200,00 EUR

Súťaž ukončená
Cenu venuje AXE
Web partnera http://www.facebook.com/axe.slovakia
Počet súťažiacich 1184

Výhercovia

Ostatné súťaže

Zapojte sa aj do iných zaujímavých súťaží