Súťaž o kozmetiku Doliva

Zapojte sa do súťaže a môžete vyhrať kozmetický balíček plný olivového potešenia pre vašu pleť

Zapojte sa do súťaže a môžete vyhrať kozmetický balíček plný olivového potešenia pre vašu pleť!

Olivový olej sa zvykne nazývať i zeleným zlatom. Na svedomí to má najmä aj jeho samotné spracovanie, pretože sa na rozdiel od iných olejov nevytvára zo semena, ale z oplodia, ktorá obsahuje jedinečné zdraviu prospešné látky, aké sa v iných rastlinných olejoch nenachádzajú. Čím hodnotnejší je olej, tým vyšší je obsah tzv. sekundárnych rastlinných účinných látok (fenolov), ktoré sú zodpovedné za jeho mimoriadne liečivé účinky. Pre dermatológiu je zvlášť zaujímavý oleuropeín, ktorý sa nachádza len v olivovom oleji a olivových listoch. Účinkuje silne antioxidačne a stimuluje regeneráciu buniek. Nemecká spoločnosť Dr. Theiss Naturwaren sa aj preto rozhodla, že práve olivový olej z Toskánska použije do rady svojich kozmetických produktov, známych ako DOLIVA.

O tom, že to bol dobrý krok, svedčí aj fakt, že DOLIVA dnes patrí k najobľúbenejším značkám na trhu a využívajú ich mladšie aj staršie ženy. Vyskúšajte si účinky tejto kvalitnej kozmetiky aj vy a nepremeškajte jedinečnú možnosť vyhrať kozmetický balíček plný olivového potešenia pre vašu pleť!

Stačí ak lajknete stránku na Facebooku DOLIVA – kvalita z lekárne, ktorú si môžete dovoliť a ste v hre o kozmetický balíček od DOLIVY.Hodnota ceny: 50,00 EUR

Súťaž ukončená
Cenu venuje Womanman.sk
Web partnera www.womanman.sk

Ostatné súťaže

Zapojte sa aj do iných zaujímavých súťaží