Súťaž o kozmetiku Himalaya

Zapojte sa do súťaže a vyhrajte 3x kozmetiku Himalaya podľa vlastného výberu v hodnote 50€ alebo 65€

Zapojte sa do súťaže a vyhrajte 3x kozmetiku a výživové doplnky Himalaya Herbals podľa vlastného výberu v hodnote 50€. Ak ste fanúšikom kozmetiky Himalaya na Facebooku a vyžrebujeme Vás, čakajú na Vás balíčky v hodnote až 65 eur!

 

Produkty kozmetickej rady Himalaya Herbals nielen pre zimné obdobie, s obsahom výťažkov z ekologicky pestovaných rastlín, prirodzeným spôsobom obnovujú zdravie Vašej pleti. Prípravky na hĺbkové aj každodenné čistenie pleti, výživu pokožky a vlasov, starostlivosť o zuby a ústnu dutinu sú klinicky testované, hypoalergénne a uspokoja aj náročných zákazníkov.

Od roku 1930 sa Himalaya Herbals zaoberá priekopníckym výskumom vo vývoji bezpečných a účinných rastlinných produktov pre vaše zdravie a krásu. Každý výrobok Himalaya Herbals prechádza rokmi základného výskumu a účinky každej byliny používanej v našich produktoch sú samostatne skúmané a testované. Himalaya Herbals sa rozrástla do spoločnosti, ktorá je dôveryhodná, uznávaná a obľúbená v 82 krajinách sveta.

Spoločnosť Himalaya je hrdá na svoj výskum, vďaka ktorému vyrába bezpečné a účinné produkty v štandardizovanej kvalite, ktoré sú výsledkom prísne kontrolovaného procesu výskumu a klinického skúšania podľa požiadaviek EU a Good manufactury practice, Good laboratory practice a Good clinical practice. Žiadny z našich produktov nie je testovaný na zvieratách v akejkoľvek forme. Môžete si byť istí, že vyhlásenie „žiadne pokusy na zvieratách“ platí na každej našej etikete výrobku.

Všetky naše produkty nájdete v lekárňach alebo v partnerskom e-shope.

Správnu odpoveď hľadaj na www.zdraviehimalaya.skHodnota ceny: 50,00 EUR

Súťaž ukončená
Cenu venuje Zdravie Himalaya
Počet súťažiacich 1295

Výhercovia

Ostatné súťaže

Zapojte sa aj do iných zaujímavých súťaží