Súťaž o krásny víkend v Chalúpkove

Zapojte sa do súťaže o trojdňový pobyt v prekrásnej dedinke Chalúpkovo pre 4 osoby a oddýchnite si a načerpajte stratenú energiu

Zapojte sa do súťaže o pobyt na dve noci v prekrásnej dedinke Chalúpkovo pre 4 osoby a oddýchnite si a načerpajte stratenú energiu. Stačí zodpovedať jednoduchú otázku a pobyt môže byť váš! CHALÚPKOVO -  štýlové drevenice s množstvom tradičných prvkov a krbom ponúkajú ubytovanie pre všetkých, čo hľadajú zruby, chaty či chalupy v krásnom prostredí Nízkych Tatier. Osada sa nachádza v obci Liptovská Štiavnica, neďaleko Thermal park Bešeňová, Skiparku Ružomberok a historickej obce Vlkolínec.

Priamo pri chatách v areáli nášho Chalúpkova sa nachádza minerálny prameň, kde si môžete nabrať zdraviu prospešnú vodu kedykoľvek len budete chcieť!V blízkosti dreveníc (cca. 1km) sa nachádza plnička s práve nadojeným čerstvým zdravým mliekom.

Drevenice sú postavené so zreteľom na tradičné prvky liptovskej architektúry. Zároveň poskytujú luxusné ubytovanie, ktoré vyhovie aj náročnejším zákazníkom.Výsledkom je ubytovanie v chatách, ktoré v sebe snúbi romantiku tradičnej slovenskej dediny s pohodlím, ktoré k dovolenke neodmysliteľne patrí.

Drevenice v Chalupkove su vhodné na dovolenkové pobyty, taktiez aj na dlhodobý prenájom, prípadne stále je možnosť, si aj dreveničku kúpiť.

Správnu odpoveď na súťažnú otázku nájdete na www.chalupkovo.sk


Hodnota ceny: 200,00 EUR

Súťaž ukončená
Cenu venuje vyhravam.sk
Web partnera www.chalupkovo.sk
Počet súťažiacich 2639

Výhercovia

Ostatné súťaže

Zapojte sa aj do iných zaujímavých súťaží