Súťaž o kuchynský set

Vytvorte si karneval farieb v kuchyni vďaka Sencoru!

 Vytvorte si karneval farieb v kuchyni vďaka Sencoru!

Leto by malo hýriť farbami! S dizajnovými pomocníkmi do kuchyne značky SENCOR bude aj tá vaša pripomínať rozkvitnutú lúku s kvetmi. Zapojte sa do súťaže o ceny v hodnote 152 € a užívajte si farby celý rok!Náš výherca si vďaka SENCORU zariadi kuchyňu podľa svojho vkusu a farebných preferencií.

O čo sa hrá?

KUCHYNSKÝ SET VO FARBÁCH PODĽA VÁŠHO VÝBERU OBSAHUJÚCI: 

1. Kuchynský robot SENCOR STM 301X v hodnote 100 €

Dizajnový kúsok v 9 dostupných farbách. Má 6 rýchlostí + pulzný režim, umožňujúci krátkodobé spustenie chodu na maximálny výkon (172 ot./Min.). Výkyvné rameno umožňuje jednoduchú manipuláciu s nerezovou misou s objemom 4 litre. K dispozícii sú tri výmenné nástavce: na ťažké a tuhé cestá s kvasnicami, na krémy a ľahké cestá, na šľahanie smotany a vaječných bielkov.

2. Kuchynská váha SENCOR SKS 502X v hodnote 12 €

Elegantný dizajn v slim prevedení s výškou váhy len 16 mm. Povrch z tvrdeného bezpečnostného skla zabezpečí ľahkú a hygienickú údržbu. Táto váha naviac disponuje funkciou postupného dovažovania a nulovania hmotnosti nádoby (Tara).

3. Ponorný mixér SENCOR SHB 436X v hodnote 40 €

Výkonný ponorný mixér s extra tichým DC motorom a príkonom 800 W. Medzi bohatým príslušenstvom nájdete 800 ml mixovaciu nádobku s viečkom, sekáčik s 500 ml nádobkou s viečkom a nerezovú šľahaciu metličku. Naviac ponúka kompletne nerezový nadstavec vhodný na mixovanie horúcich pokrmov a päť ročnú záruku na motor.


Hodnota ceny: 152,00 EUR

Súťaž ukončená
Cenu venuje Pricemania.sk

Ostatné súťaže

Zapojte sa aj do iných zaujímavých súťaží