Súťaž o kultúrny balíček

Vyhrajte 2 x kultúrny balíček za 50 eur - 2 vstupenky na operu, 2 vstupenky na divadelné predstavenie, 2 x konzumné na Polievkový festival a 2 tričká!

Zapojte sa do súťaže o:

- dve vstupenky na súčasnú operu v mantáckom dialekte Kráľ duchov, ktorá zaznie 7. októbra v Historickej radnici mesta Košice.

- dvakrát konzumné na Polievkový festival, ktorý sa uskutoční v sobotu 13. októbra na Ryba Aničke v Košiciach a hlavným porotcom bude Jaroslav Židek!

- dvakrát vstupné na Slovenský večer, ktorý sa uskutoční 14. októbra v Historickej radnici mesta Košice a zahŕňa divadelné predstavenie Barabere idú v podaní divadelného súboru J. G. Tajovského z Jakloviec, vystúpenie folklórneho súboru Červená chustečka a recepciu.

- dve tričká s logom Košice 2013 - Európske hlavné mesto kultúry

Projekt SPOTs spolu s množstvom partnerov pripravili multižánrový festival Rozmanitosť, ktorý kreatívnym spôsobom predstaví mnoho tradičných i nových menšín žijúcich v Košiciach. Jeho cieľom je vytvoriť priestor na dialóg o tolerancii a vzájomnom spolužití medzi majoritou tohto mesta a (nielen) národnostnými menšinami. Určite si nenechajte ujsť bohatý program, ktorého detaily nájdete na www.spots.sk.


Hodnota ceny: 50,00 EUR

Súťaž ukončená
Cenu venuje Projekt SPOTs
Web partnera www.spots.sk
Detail partnera Projekt SPOTs je jedným z kľúčových projektov Košice 2013 - Európskeho hlavného mesta kultúry.
Počet súťažiacich 416

Výhercovia

Ostatné súťaže

Zapojte sa aj do iných zaujímavých súťaží