Súťaž o Lenovo IdeaPad Yoga 13!

Vyhrajte najflexibilnejší Ultrabook na svete – Lenovo IdeaPad Yoga 13!

Vyhrajte najflexibilnejší Ultrabook na svete - Lenovo IdeaPad Yoga 13!

Hlavný partner Pricemanie spoločnosť Lenovo ti prináša súťaž o najflexibilnejší Ultrabook na svete - Lenovo IdeaPad Yoga 13 v hodnote až 1 099 EUR. Zapoj sa do súťaže ešte dnes a vyhraj štýlovú Yogu, ktorou ohúriš svojich spolužiakov aj kolegov!

Návrat do školských lavíc býva spojený nielen s nákupom školských tašiek a písacích potrieb, ale aj s nákupom novej techniky. Notebooky a tablety sa v triedach stredných a vysokých škôl objavujú čoraz častejšie. Vďaka Lenovo a Pricemania.sk môžeš nový školský rok začať s nadupaným Ultrabookom Lenovo IdeaPad Yoga 13.

Kedy sa súťaží?

Ak od 15. do 31. augusta 2013 správne odpovieš na tri súťažné otázky a staneš sa fanúšikom Lenovo na Facebooku, budeš zaradený(á) do súťaže o Lenovo IdeaPad Yoga 13 v hodnote 1 099 EUR. Správne odpovede hľadaj na www.lenovo.sk a www.lenovoonline.sk.

O čo súťažíš?

Ultrabook Lenovo IdeaPad Yoga 13 je viac ako obyčajný notebook. Yoga je prvý viacpolohový Ultrabook na svete, takže ho môžeš využívať v 4 rôznych režimoch a užiješ si s ním tak kopec zábavy pri práci, surfovaní po internete, pozeraní filmov či počúvaní hudby.
Hodnota ceny: 1 099,00 EUR

Súťaž ukončená
Cenu venuje Pricemania.sk

Ostatné súťaže

Zapojte sa aj do iných zaujímavých súťaží