Súťaž o megahity Alexandry Potterovej

Zapojte sa do novej súťaže a vyhrajte 4 knihy populárnej Alexandry Potterovej

Zapojte sa do novej súťaže a vyhrajte 4 knihy populárnej Alexandry Potterovej. 

Ak si chcete užiť voľný čas s  dobrou knihou, pri ktorej zabudnete na starosti, zabavíte sa a aspoň na chvíľu sa prenesiete niekde inde, máme pre vás tip. V slovenčine vyšli už štyri knihy Alexandry Potterovej, ktorá je mimoriadne obľúbená aj v krajinách ako USA, Nemecko, Francúzsko, Rusko, alebo v exotickejšom Thajsku, Indonézii, či v Srbsku.

Na viaceré svoje knihy predala Alexandra filmové práva a svetové médiá jej štýl písania prirovnávajú k príbehu o Bridget Jonesovej, no ako tvrdia kritici i čitatelia: Potterová je oveľa vtipnejšia a zábavnejšia.
Daily Mail píše o „skvelom oddychovom čítaní pre ženy.“ Amazon dodáva, že „je to oveľa lepšie ako priemerná chic lit“ a magazín ELLE proste konštatuje: „Fantasticky zábavné!“.
Milióny fanúšikov si ju obľúbili najmä preto, že jej knihy sú pozitívne, postavy sympatické, dej ľahký, vtipný, nechýba romantika, čo všetko vytvára ideálny tip na pohodový relax.

Hrajte o komplet Alexandry Potterovej, ktorú vydáva na Slovensku vydavateľstvo NOXI.

Daj si pozor na želania
Londýnčanka Heather sa práve vyrovnáva s neverou bývalého priateľa, po ktorom zostali len trpké spomienky a hypotéka na byt. Jedného dňa v daždi stretne cigánku, ktorá jej vnúti kúsok vresu pre šťastie. Zrazu sa zlé dni pominú  a jej život sa zázračne zmení...

Kto je to dievča?
Charlotte je úspešná v oblasti PR, má vlastnú firmu, kopec peňazí a príťažlivého priateľa. Napriek tomu je neurotická, vystresovaná a pesimistická. A jedného dňa dostane príležitosť stretnúť sa so svojím o desať rokov mladším ja...

Dokonalé rande
Emily má za sebou niekoľko nevydarených vzťahov a v súčasných mužoch sa už sklamala viac než dosť. Neverí, že stretne toho pravého a tak odíde na dovolenku do Mexika so svojou najlepšiu kamoškou. Osud nám však dokáže pripraviť nečakané prekvapenia a nikdy neviete, kedy sa pred vami objaví pán Božský.

Hľadám Rómea
Juliet sa na sv.Valentína prihodia tie najhoršie veci. Jej priateľ na ňu zabudne, nechá ju v reštaurácii, musí stráviť večer sama a pri odchode ju navyše ošpliecha nejaký magor na športiaku. Môže byť jej ľúbostný život ešte horší. Pravda je však taká, že práve začína byť oveľa komplikovanejší... 

Správnu odpoveď hľadaj na pri knihe Hľadám Rómea v internetovom kníhkupectve BUX.sk.Hodnota ceny: 50,00 EUR

Súťaž ukončená
Cenu venuje Bux.sk
Počet súťažiacich 899

Výhercovia

Ostatné súťaže

Zapojte sa aj do iných zaujímavých súťaží