Súťaž o Mrázika v Košiciach

Súťaž o dve vstupenky na muzikál Mrázik sa vracia v Košiciach 26. novembra 2011

Mrázik na ľade – Ľadová revue sa vracia ! A vy môžete byť pri tom! 

Rozprávka, bez ktorej si Vianoce už ani nevieme predstaviť. Známe postavy a dialógy doslova zľudoveli a ich obrovská popularita sa stala inšpiráciou k ich prepracovaniu do podoby rozprávkového muzikálu na ľade. Dej príbehu o pracovitej Nastenke, statočnom, ale samoľúbom Ivanovi a láske, ktorá si poradí so zlou macochou rovnako ako s mrazivým kúzlom palice mrazilky, je obohatený nádhernou hudbou a dych vyrážajúcimi krasokorčuliarskymi číslami.

Obrovská popularita tejto rozprávky bola inšpiráciou k jej znovuobnoveniu a tak ako v rokoch 1998-2000 opäť láka veľké množstvo ľudí. V tej dobe toto predstavenie videlo viac ako milión ľudí v Čechách a na Slovensku. Po dlhých viac ako desiatich rokoch sa muzikál Mrázik na ľade vracia na slovenské zimné štadióny s novými vizuálnymi efektmi v podobe videoprojekcie na ľade, vynovených kostýmov, masiek či hereckým obsadením.

 To všetko prináša turné Mrázik na ľade, rozprávka sa vracia. Mnohí si tento muzikál spájajú ešte s názvom ľadová revue avšak v dnešnej podobe to je už muzikál. Hudbu zložil Boris Urbánek a Nikolaj Budaškin a je naspievaná českými slávikmi Karlom Gottom a Ivetou Bartošovou. Príbeh je narozprávaný Jiřinou Bohdalovou a to zaručuje nevšedný zážitok pre malých aj veľkých.

 Rozprávka, ktorá jednoducho patrí k Vianociam príde k nám už onelho: 

26.11.2011  -  Košice, Steel Aréna
17.12.2011 - Bratislava, Zimný štadión O.Nepelu


Hodnota ceny: 50,00 EUR

Súťaž ukončená
Cenu venuje vyhravam.sk
Počet súťažiacich 730

Výhercovia

Ostatné súťaže

Zapojte sa aj do iných zaujímavých súťaží