Súťaž o notebook Lenovo Flex 14

Zapojte sa do súťaže a vyhrajte konvertibilný notebook Lenovo Flex 14

Zapojte sa do súťaže a vyhrajte konvertibilný notebook Lenovo Flex 14!

Nájsť si pod vianočným stromčekom notebook je pekná predstava. Vyhrať ho však ešte lepšia! Zapoj sa do súťaže s Pricemania.sk a Lenovo a vyhraj konvertibilný notebook Lenovo Flex 14 v hodnote 659 €.

Bavte sa s jedinečným konvertibilným notebookom Lenovo Flex 14 a vyberte si režim, ktorý vám vyhovuje najviac. Dva režimy meniace sa jediným rýchlym pohybom poskytujú každému užívateľovi dostatočný priestor na prácu aj zábavu.

 Čo môžeš vyhrať?

Lenovo Flex 14 je cenovo dostupný multi-mode PC navrhnutý s jedinečným závesom - 300 °. Rotácia umožňuje prejsť od notebooku k „stand by režimu" - jediným rýchlym pohybom, ktorý poskytuje maximálnu flexibilitu medzi produktivitou a zábavou. S integrovanou klávesnicu a touchpadom, notebook režim umožňuje vytváranie obsahu a klasických výpočtových úloh. Multi-dotykový displej je optimalizovaný pre Windows 8, ktorý umožňuje užívateľom prepínať medzi aplikáciami s rýchlym švihom. „Stand by" režim umožňuje užívateľovi pohodlnejší dotyk, ktorý umožňuje ľahko využívať dotykové aplikácie. Navyše Lenovo Energy Manager chráni dlhodobú životnosť batérie a využíva pokročilé technológie na zvýšenie času stráveného medzi nabíjaním.Hodnota ceny: 659,00 EUR

Súťaž ukončená
Cenu venuje Pricemania.sk

Ostatné súťaže

Zapojte sa aj do iných zaujímavých súťaží