Súťaž o okuliare Ray-Ban

Zapojte sa do súťaže o okuliare Ray-Ban v hodnote 129,90 € podľa vlastného výberu v Ray-Ban Shop.

Zapojte sa do súťaže o okuliare Ray-Ban v hodnote 129,90 € podľa vlastného výberu v Ray-Ban Shop. 

Ray-Ban Shop ponúka kompletnú kolekciu slnečných a dioptrických okuliarov Ray-Ban .

V ponuke je viac ako 1000 modelov. Všetky slnečné a dioptrické okuliare sú za výbornú cenu od 99,90 do 129,90 €. Odborný personál predajne Vám ochotne poradí s výberom a v prípade záujmu Vám poskytneme aj vyšetrenie zraku zadarmo.

Ray-Ban je kultová značka okuliarov, ktorá ponúka štýlové a kvalitné okuliare. Aj keď sú štýl a kultúra  kľúčom k jej úspechu, značka si vždy zakladala na špičkovej technológii. Neustále investuje do inovácií a výskumu používaných materiálov pre ešte lepší komfort pri nosení a zvyšovanie kvality. Spojením módy a technológie sa dostala na výslnie a jej popularita celosvetovo rastie. Žiadna iná značka okuliarov neoslovila také množstvo ľudí a neovplyvnila celé generácie. Ray-Ban ponúka nadčasové a do detailu prepracované modely, ktoré dokonale sadnú každej tvári. Ray-Ban už nie je iba značka, je to životný štýl a spôsob života.

Správne odpovede budú zaradené do žrebovania, kde bude vyžrebovaný  výherca.  Meno výhercu bude uverejnené aj na našej facebookovej stránke www.facebook.com/OptikaSiloe

Správnu odpoveď nájdete na:  www.rayban-shop.sk


Hodnota ceny: 129,90 EUR

Súťaž ukončená
Cenu venuje Wallet.sk

Ostatné súťaže

Zapojte sa aj do iných zaujímavých súťaží