Súťaž o pobyt v Dudinciach

Súťaž o víkendový pobyt pre dve osoby v hoteli Prameň *** v Dudinciach.

Výherca tejto súťaže získa víkendový pobyt pre dve osoby s polpenziou v krásnom hoteli Prameň v Dudinciach. V rámci pobytu má voľný vstup do krytého bazéna s vodnými atrakciami, rovnako aj do vírivého bazéna s hydromasážou a perličkou a jednou klasickou masážou chrbtice. Výhru si výherca môže uplatniť do konca februára 2012 po predchádzajúcej rezervácii. 

Dudince 

Tieto kúpele sú situované na juhu stredného Slovenska, v peknom prírodnom prostredí, iba 15 km od štátnej hranice s Maďarskom. Je to jedno z najteplejších miest na Slovensku, s najväčším počtom slnečných dní v roku. Aj preto sú Dudince vhodným miestom nielen na liečenie, ale aj príjemný oddych. Poskytujú širokú možnosti pekných prechádzok v kúpeľnom parku a blízkom lesoparku i zaujímavé výlety do blízkeho i vzdialenejšieho okolia.

Kúpeľná tradícia tu siaha do až do obdobia Rímskej ríše. Dnes sa využívajú na liečenie pohybových, nervových a srdcovo - cievnych ochorení.

Hotel

Hotel Prameň sa nachádza v centre kúpeľného mesta na brehu rieky Štiavnica. Je vhodný pre stredne náročnú klientelu. V hoteli sa organizujú predovšetkým liečebno - rehabilitačné pobyty zamerané na liečbu pohybových ochorení. Možné sú však aj oddychové relaxačné pobyty, v cene ktorých je zahrnutý celodenný vstup do krytého bazéna a vírivky.  Hostia si môžu dobre oddýchnuť aj v nádhernej a starostlivo udržiavanej hotelovej záhrade plnej kvetov a okrasných kríkov. Radi sa sem vracajú aj kvôli príjemnej rodinnej atmosfére, peknémú a čistému prostrediu, výbornej domácej kuchyni a kvalitným službám.

Ubytovanie a služby

Hotel má 46 izieb, prevažne dvojlôžkových, ale k dispozícii sú aj apartmány a jednolôžkové izby. Pre náročnejších klientov pripravujeme nové nadštandardné ubytovanie. K vybaveniu patrí TV-prijímač, rádio, telefón s priamou voľbou, sprcha a sociálne zariadenie. Väčšina izieb má balkón, chladničku a wi-fi pripojenie. Prístup na internet je aj v priestoroch recepcie. Hostia môžu priamo v hoteli využívať aj kadernícke služby a fitness. Relaxovať sa dá aj v príjemnej zimnej záhrade hotela. K dispozícií sú tiež bicykle na cykloturistiku. Hotel ponúka platené strážené parkovisko za poplatok 3,- € na vozidlo a deň.

Stravovanie

Hosťom slúži jedáleň s kapacitou 100 miest, kaviareň (40 miest) a nový denný bar v priestoroch recepcie s kapacitou 35 miest, ktorý je prepojený s terasou na slnenie. V letnom období  hostia využívajú aj záhradnú terasu, kde sa organizujú grilovačky a tanečné večery.
Raňajky sú podávané formou bufetu, obedy a večere s možnosťou výberu jedál. Hotel poskytuje plnú penziu, alebo polpenziu podľa požiadaviek zákazníkov.

 

Relax centrum

V januári 2010 bolo dané do prevádzky nové Relax centrum.
Okrem rehabilitačných priestorov sa v ňom nachádza krytý bazén (14 x 6 m) s protiprúdom, masážnymi tryskami a chrličom. Teplota vody je 29 °C. Súčasťou bazénu je vírivá vaňa s hydromasážou a perličkou s teplotou vody 35 °C. Počas prevádzkových hodín má každý ubytovaný hosť neobmedzený voľný vstup do bazéna a vírivky. K dispozícií sú aj 2 sauny - parná a suchá. 

Liečebné procedúry

Všetky liečebné procedúry sú poskytované priamo v objekte hotela v novovybudovanom Relax centre. Procedúry vykonáva kvalifikovaný zdravotnícky personál pod vedením skúsenej a uznávanej odborníčky v odbore fyziatrie a balneoterapie MUDr. Anny Bachratej.

Kontaktné údaje:

www.dudincepramen.sk

e-mail: info.pramen@gmail.com

tel.: 045 / 52 44 100, 0915 / 532 513


Hodnota ceny: 164,00 EUR

Súťaž ukončená
Cenu venuje vyhravam.sk
Počet súťažiacich 3471

Výhercovia

Ostatné súťaže

Zapojte sa aj do iných zaujímavých súťaží