Súťaž o porcelánovú vázu

Vyhrajte ručne vyrábanú porcelánovú vázu ROSE MULTI WHITE BIG v hodnote 102,90€ od Kare Design.

Vyhrajte ručne vyrábanú porcelánovú vázu ROSE MULTI WHITE BIG v hodnote 102,90€ od Kare Design.

Doma všade vo svete.

KARE je lifestylový koncept s unikátnou ponukou nábytku, osvetlenia, doplnkov a darčekovými predmetmi. Skvelý tím, brilantné nápady a neutíchajúci entuziazmus - za tým všetkým sa skrýva svet plný fantázie, v ktorom nájdete viac ako 15 kolekcií a viac ako 4500 produktov.

To, čo v roku 1981 začalo ako malý obchod s policami, rapídne prerástlo a stalo sa firmou, udávajúca trend a štýl v modernom živote v Mníchove. Kare design sa zrodil a predviedol pôsobivý a nepretržitý vývoj a rast. Dnes firma zamestnáva vyše 300 ľudí len vo svojich pobočkách nie len v Nemecku.

Obchod s nábytkom sa premenil na moderný lifestylový koncept s unikátnou ponukou nábytku, osvetlenia, bytových doplnkov a darčekov - ale každý, kto si myslí, že "ľudia s vášňou pre život a štýl" zaspia na vavrínoch, sa mýli. Vždy je čo objavovať - nech je to nový design, nový štýl, trendy, farby alebo úplne nová móda!

Ľudia, ktorí majú radi Kare sú slobodomyseľní, tolerantní, spontánni, trendovo orientovaní a majú veľký zmysel pre humor – a v neposlednom rade sú tiež trošku uletení ...

Stačí len správne odpovedať na našu otázku a jeden z vás získa túto unikátnú vázu.Hodnota ceny: 102,90 EUR

Súťaž ukončená
Cenu venuje Wallet

Ostatné súťaže

Zapojte sa aj do iných zaujímavých súťaží