Súťaž o poukážky na tankovanie za 200€

Tankujte zadarmo! Zapojte sa do súťaže a vyhrajte jeden 4x50€ poukazov na tankovanie.

Tankujte zadarmo! Zapojte sa do súťaže a vyhrajte jeden 4x50€ poukazov na tankovanie.

Odísť z čerpacej stanice bez zaplatenia? Žiaden problém! My účet zaplatíme za Vás! Stačí, ak sa zapojíte do súťaže, zodpoviete správne otázku a ste v hre o jeden zo štyroch 50€ poukazov na pohonné hmoty.

Nezmeškajte príležitosť tankovať zadarmo vďaka poisťovni Genertel!

Poisťovňa Genertel na Slovensku

Mottom Genertel poisťovne na Slovensku je „Poistenie jednoducho a dostupne“. Jednoduché procesy, jednoduché a zrozumiteľné služby, jednoduchý spôsob komunikácie. Prináša služby dostupné cenovo, časovo aj spôsobom ich získania. Svoje služby orientuje na najdôležitejšie potreby klienta, prevenciu vzniku alebo zhoršenia nepriaznivých situácií či pomoc v krízových situáciách klienta.

Poisťovňa Genertel úspešne pôsobí na slovenskom trhu poistenia automobilov od roku 2010. Genertel.sk je prvá online poisťovňa na Slovensku, ktorá poskytuje zákazníkom (PZP) Povinné zmluvné poistenie, miniHavarijné poistenie a plnohodnotné havarijné poistenie. Svoje aktivity zameriava hlavne na uspokojovanie potrieb moderného zákazníka, ktorý pracuje a pozná široko rozšírené komunikačné technológie - internet a telefón.

Správnu odpoveď hľadajte na Genertel.sk


Hodnota ceny: 200,00 EUR

Súťaž ukončená
Cenu venuje Genertel
Web partnera www.genertel.sk
Počet súťažiacich 1986

Výhercovia


Notice: Undefined variable: winners in /data/web/vyhravam.sk/web/application/views/competition.tpl on line 212

Ostatné súťaže

Zapojte sa aj do iných zaujímavých súťaží