Súťaž o reklamnú kampaň za 389€

Staň sa súčasťou katalógu Wallet a využi moderné marketingové nástroje

Zapoj sa do súťaže o reklamnú kampaň v katalógu Wallet v hodnote 389 eur bez DPH a daj o sebe vedieť viac ako 150 000 ľuďom. A noví zákzníci sa začnú len tak hrnúť...

Spoločnosť Wallet vydáva niekoľkokrát ročne katalóg zliav, kupónov, darčekov a voucherov. Pri každej kampani spolupracuje s niektorým z renomovaných slovenských magazínov (EVA, Madam EVA, ELLE, Maminka).

Katalóg Wallet spája viaceré formy propagácie v jednej kampani a má viacnásobne vyššiu účinnosť oproti tradičnej reklame. Každá kampaň trvá 3 mesiace a je jedinečná tým, že využíva hneď tri formy propagácie: tlač, internet a súťaž. Ako hlavný marketingový nástroj využíva najväčšiu sociálnu sieť na svete - Facebook.

Oslov priamo Tvoju cieľovú skupinu a daj o sebe vedieť prostredníctvom modernej formy reklamy. Na titulke mesačníka EVA bude zafóliovaný katalóg Wallet, ktorého súčasťou bude tvoja kampaň. V kombinácii s online prezentáciou dokážeš osloviť viac ako 158 tisíc užívateľov a čitateliek - www.wallet.sk. Všetky tvoje kampane budú prezentované na našich FB stránkach Milujem nakupovanie, a na stránkach našich partnerov, ktoré majú spolu 120 000 fanúšikov. Ako bonus ti vytvoríme a odprezentujeme súťaž o tvoje produkty či služby na www.vyhravam.sk.  

Správnu odpoveď hľadaj na stránkach Wallet.sk


 


Hodnota ceny: 389,00 EUR

Súťaž ukončená
Počet súťažiacich 164

Výhercovia

Ostatné súťaže

Zapojte sa aj do iných zaujímavých súťaží