Súťaž o Samsung Galaxy S III Mini

Zapojte sa do súťaže a vyhrajte Samsung Galaxy S III Mini

Zapojte sa do súťaže a vyhrajte Samsung Galaxy S III Mini!

Toto tu ešte nebolo! Za recenziu nadupaný Samsung Galaxy S III Mini!

Portál Pricemania.sk odmeňuje svojich verných! Tí, ktorí počas augusta na naše stránky ku produktom pridajú skutočne kvalitné recenzie, získajú možnosť vyhrať kvalitný mobilný telefón Samsung i8190 Galaxy S III Mini v hodnote 400 €!

Recenzie pri nákupe cez internet hrajú dôležitú rolu. Rozhodnutie, ktorý produkt si kúpime, dôkladne zvažujeme, chceme predsa investovať do overenej veci. Práve v tom nám najviac pomôžu priatelia na Pricemania.sk, ktorí sa so svojimi skúsenosťami neváhajú podeliť aj s inými. Ich zážitky napomáhajú iným a vedia správne usmerniť. Preto sme sa rozhodli, že počas celého augusta vyhlásime súťaž a spomedzi všetkých recenzistov vyberieme jedného, ktorý vyhrá nadupaný Samsung i8190 Galaxy S III Mini!

Ak od 1. do 31. augusta 2013 zrecenzujete akýkoľvek produkt na našej stránke, ktorý reálne vlastníte, ste zaradený do žrebovania o praktický smartfón Samsung i8190 Galaxy S III Mini. Napriek tomu, že výhercu smartfónu budeme žrebovať,budeme prihliadať na kvalitu a nie kvantitu napísaných recenzií. Dajte si preto záležať! Kopírované recenzie nebudú zaradené do súťaže! 

 


Hodnota ceny: 270,00 EUR

Súťaž ukončená
Cenu venuje Pricemania.sk

Ostatné súťaže

Zapojte sa aj do iných zaujímavých súťaží