Súťaž o šaty na ples

Vyhraj požičianie šiat podľa vlastného výberu na party, ples alebo stužkovú od partysaty.sk

Luxusné šaty až k vašim dverám

Plná skriňa šiat a niet si čo obliecť. Je to klišé, ale bohužiaľ až príliš často aj realita. Ako často ste sa chystali na párty a pri pohľade do šatníka zistili, že nemáte čo na seba? Alebo ste na poslednú chvíľu dostali pozvanie na slávnostnú recepciu či ples a na zháňanie šiat ste už nemali čas? S takýmito problémami sa pasuje väčšina žien, niektoré z nás sa však pokúšajú tieto naše naoko „malicherné“ problémy riešiť. Jednou z nich je aj Lenka Červenková – majiteľka prvej online požičovne šiat na Slovensku www.partysaty.sk. „Ako všetky ženy aj my poznáme situáciu, keď stojíme pred skriňou plnou oblečenia, ale nemáme čo na seba. Rozmýšľali sme, ako by sme slovenských dámam mohli takúto situáciu čo najviac uľahčiť. Keďže väčšina z nás nemá čas obiehať kamenné obchody so šatami, rozhodli sme sa zriadiť online požičovňu, kde si šaty presne podľa vašich predstáv môžete objednať pomocou niekoľkých klikov,“ hovorí.

Šaty, ktoré vám určite sadnú

Možno sa vám zdá objednávanie šiat cez internet trochu riskantné a obávate sa, či vám šaty budú aj bez skúšania sedieť. Tento problém však v online požičovni partysaty.sk tiež vyriešili. „Väčšina šiat, ktoré sme z exkluzívnych kolekcií vybrali, je veľmi prispôsobivá k rôznym typom postavy. Navyše pri každých šatách je napísané naše odporúčanie na aký typ postavy a akú výšku najlepšie sadnú a aj telefonicky vieme zodpovedať individuálne otázky. Samozrejme, v prípade, že si klientka bude chcieť šaty predsa vyskúšat, môže prísť do nášho showroomu v Bratislave.“  Ak  si šaty objednáte cez internet, do 24 hodín (mimo Bratislavy 48 hodín) vám ich kuriér donesie až domov a odovzdá v stave, v ktorom si ich môžete hneď obliecť.

Aj svetové značky

V požičovniach luxusných rób sa často stáva, že šaty sa klientkám tak zapáčia, že sa s nimi veľmi ťažko lúčia. Aj na takúto situáciu v požičovni partysaty.sk mysleli. „Našim klientkám umožňujeme šaty si od nás aj odkúpiť. Chápeme, že ak vám šaty sadnú a zažijete v nich nezabudnuteľný večierok, je ťažké sa ich vzdať,“ vysvetľuje majiteľka Lenka.

Novinkou je aj možnosť zapožičať si šaty od svetových módnych návrhárov. Každá z nás by sa v spoločnosti rada ukázala v značkových šatách od Calvina Kleina alebo iných svetových návrhárov. „U nás si ich môžete požičať za zlomok predajnej ceny. K tomu vám požičiame aj doplnky ako sú kabelky, bolérka alebo šperky,“ pokračuje úspešná podnikateľka. Zdá sa, že nekonečným obiehaním obchodov bez výsledku konečne odzvonilo. Stačí zopár „klikov“ a šaty vašich snov vám donesú priamo k vašim dverám!

Viac na www.partysaty.sk

Podmienkou na účasť v súťaži je, že sa stanete fanúšikom skupiny Pártyšaty na facebooku. 


Hodnota ceny: 49,00 EUR

Súťaž ukončená
Cenu venuje vyhravam.sk
Počet súťažiacich 938

Výhercovia

Ostatné súťaže

Zapojte sa aj do iných zaujímavých súťaží