Súťaž o sirupy SodaStream

Zapojte sa do súťaže 3 baličky sirpov SodaStream

Je čas rozhýbať sa!

Nie je žiadnym tajomstvom, že v zime trávime športovaním oveľa menej času ako počas iných období v roku. Mínusové teploty presviedčajú, že je predsa len múdrejšie zostať doma v teple a krátke dni spôsobujú, že po práci vedú kroky väčšiny z nás domov. Jar však klope na dvere, a preto je dobré dať sa opäť do formy. Začať môžete pozvoľna, dôležité je vydržať.

 

Určte si cieľ

Cvičenie a chudnutie je vo väčšine prípadov náročný boj. Vopred určený cieľ bude vašou motiváciou pohnúť sa vpred a nezastaviť sa skôr, ako ho dosiahnete. Pomôže vám tiež lepšie si prispôsobiť intenzitu a spôsob cvičenia podľa vami požadovaného výsledku. „Ak sa rozhodnete začať cvičiť, určite si ciele, ktoré môžete dosiahnuť, rozvrhnite si postup, čas a verte tomu, čo robíte. Nezabúdajte, že dosiahnutie cieľov nezačína iba v samotnom fitness centre, ale aj v kuchyni u vás doma,“hovorí trénersky pár Adam Zelman (bol 14 rokov profesionálnym hráčom basketbalu. Je držiteľom Certifikátu tréner fitness 3. kvalifikačného stupňa) a Sophia Cierny (je držiteľkou Certifikátu tréner fitness 3. kvalifikačného stupňa. VoFínsku sa 16 rokov profesionálne venovala krasokorčuľovaniu).  

 

Zabávajte sa

V súčasnosti je dostupných nespočetne veľa druhov športov či cvičení. Je iba na vás, či budete cvičiť doma, alebo si vyberiete z ponuky pohybových či fitness centier. Pokúste sa však spojiť príjemné s užitočným a nájdite si cvičenie, ktoré vás bude baviť. Ak žijete aktívne, nezabúdajte na vodu. Pitný režim nie je doležitý iba v letných mesiacoch, ale stále. Bazálny príjem je 1,5 až 2 litre vody,odporúčajú Adam a Sophia.

 

Tip SodaStream

Pri cvičení telo vylúči veľké množstvo tekutín. Nezabúdajte preto na pravidelný pitný režim. Skvelým pomocníkom môže byť prístroj SodaStream, ktorý vás odbremení od nosenia ťažkých PET fliaš. Môžete si pripraviť jemne perlivú alebo veľmi sýtenú vodu, do ktorej stačí pridať napríklad niekoľko kúskov čerstvého ovocia.

 

 Správnu odpoveď na našu súťažnú otázku nájdete tu:

www.sodastream.sk

Hodnota ceny: 10,00 EUR

Súťaž ukončená
Počet súťažiacich 590

Výhercovia

Ostatné súťaže

Zapojte sa aj do iných zaujímavých súťaží